Agnieszka – Dostałam z nieba dokładnie to, o co poprosiłam

Byłam w bardzo trudnym momencie związku. Nie wiedziałam już co robić. Znalazłam w internecie modlitwę do świętej w sprawach trudnych i beznadziejnych. Przeczytałam, kim była Święta Rita, pomodliłam się i w tej samej chwili zadzwonił telefon. Dostałam z nieba dokładnie to, o co poprosiłam. Teraz modlę się od kilku dni w podobnej sprawie. Na razie bez rezultatu, ale wierze, że Święta Rita i tym razem mnie nie zawiedzie.

Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia

2 komentarze do wpisu „Agnieszka – Dostałam z nieba dokładnie to, o co poprosiłam

  1. BLSGAM O MODLITWĘ OSI ŚW RITY .ZA TYDZIEŃ SPITKANIE SĄDOWE DOTYCZĄCE MAŁŻEŃSTWA. MĄŻ JEST NIEZMIENNY W SWEJ ZAWIŚCI. CIERPIĄ DZIECI JA KEDWO ŻYJE MOJĄ RODZINĄ GDZIE TOCZUMY WALKĘ Z CIĘŻKĄ CHOROBA. MOJA MODLITWA NIE DAJE ODPOWIEDZI JEST CORAZ HORZEJ ZA KAZDYN RAZSM. MĄŻ JEST BEZLITOSNY BEZ UCZUĆ BEZ WIARY .
    NIE DAJE RADY …..DLATEGO PROSZĘ KAŻDEGO KTO MOŻE I KRÓTKA MODLITWĘ ROZPRAWA 16 .11.KINGA DZIĘKUJĘ

  2. Ja mialam problem z bylym partnerem mojej mamy. Znecal sie nade mna psychicznie moja mama poprzez zaslepienie miloscia nie widziala jaki z niego tyran. Blagalam sw Rite z placzem i krzykiem, aby ten czlowiek zniknal z mojego zycia zeby mama przejzala na oczy co to za czlowiek zeby dal mi spokoj. Facet byl z innego miasta po jakims czasie nie pamietam ile to bylo moze 2 tyg od modlitwy kilkukrotnej facet dostal udaru ale praktycznie nic mu nie bylo, ale po tym incydencie pol roku nie przyjeżdżał do mojej mamy, bo sie bal. Podkreslam ze nie zyczylam mu zle po prostu blagalam Boga i sw Rite oraz moich zmarlych dziadkow zeby on dal mi spojoj i nie przyjeżdżał. Mama stwierdzila ze wymodlilam mu udar co bylo bardzo przykre bo w zyciu bym o to nie prosila ale wybaczylam jej. Minely jakies 2 lata przyjeżdżał w tym czasie juz co raz mniej az w koncu moja mama przejrzala na oczy i go zostawiła. Wtedy po tym jak modlilam sie do sw rity pierwszy raz naprawde poczulam ze w 100% ktos mi pomogl. Dziekowalam Bogu i wszystkim opowiadalam ze moj koszmar z nim sie skonczyl dzieki sw. Ricie. Dziekuje Sw Ricie za wstawiennictwo i Bogu za wysluchanie i za to ze ten facet odszedl z mojego zycia.

Dodaj komentarz