Moje prośby zostały wysłuchane

Pragnę gorąco  podziękować za wysłuchanie mojej modlitwy ,którą modliłam się do św Rity, i za jej pośrednictwem zostałam wysłuchana i otrzymałam to wszystko o co prosiłam Boga i Najświętszą Panienkę. Gorąco polecam modlenie się do tej cudownej świętej, koronką do św Rity. Moje prośby zostały wysłuchane i już kolejny raz wołam o pomoc i wierzę że i tym razem mnie wysłucha.

Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia

6 komentarzy do wpisu „Moje prośby zostały wysłuchane

 1. Święta Rita wysłuchała moich próśb oraz modlitw i pomogła mojej chorej córce, która przeszła ciężka operację – wszystko się udało bez powikłań, wyniki również dobre, dziecko wraca do zdrowia. Dlatego bardzo dziękuję Świętej Ricie za wstawiennictwo u Pana Boga, z całego serca polecam modlitwy oraz prośby, które na pewno zostaną wysłuchane.

 2. Dziękuję Święta Rito, że wstawiasz się za mną do Jezusa i dzięki Tobie zostają wysłuchane moje prośby. Dziękuję,że mnie wysłuchałaś i ze dzięki Tobie skończyłam studia. Proszę Cię bądź zawsze moją opiekunką. Przyprowadź mnie do Jezusa.

 3. Chcialabym podziękować z całego serca Sw. Ricie ,ze wysłuchała moja modlitwę jak i przeprosić ! Otóż ,3 lata temu modliłam sie 9 dniowa Nowenna do sw.Rity o to by pomogła mi znaleźć odpowiedniego mężczyznę na mojej drodze życia. Wypisałam sobie bardzo szczegółowo co chciałabym,aby moj przyszły partner miał. Ku mojemu zaskoczeniu gdy 9 dnia skończyłam odmawiać Nowenne ,wychodząc z kościoła znalazłam na moim samochodzie kartkę a w niej – „prośba czy niedalabym sie zaprosić na gorąca herbatę w te mroźne dni! a na dole nr.tel tego nieznajomego ! Te kartkę czytałam chyba ze sto razy za nim doszło do mnie co sie stało, nie wierzyłam ,ze to sie dzieje na prawdę!!
  Odp do nieznajomego,ze z miła chęcią sie spotkam i umówiliśmy sie konkretnego dnia na herbatę ( najśmieszniejsze jest to,ze napisał on o herbacie a nie kawie za ktora nie przepadam;) Gdy sie spotkaliśmy i porozmawialiśmy nie mogłam sie nadziwić,ze to wszystko co prosiłam Sw.Rite sie zgodziło i sprawdzilo!!!!! Ale niestety ,nie spodobał mi sie za bardzo i jakoś tez przy rozmowie nie nadawaliśmy na tych samych falach,wiec postanowiłam,ze nie będę podtrzymywać tej znajomosci i pomału sie wycofałam
  . Musze przyznać,ze minęły 3 lata a ja od tamtej pory nikogo nie spotkałam i bardzo ale to bardzo żałuje,ze nie dałam szansy tej znajomosci sie rozwinąć. Wiadomo jak to każdy ma w swojej głowie jakis zarys osoby ktory sie mu podoba i dąży do tego aby spotkać taka osobę i byc z nią! Ale bywa tak ze, między czasie gdy tak jesteśmy zapatrzeni w nasz obrazek przechodzi nam koło nosa szansa bycia moze nie z ideałem ale z człowiekiem Wierzącym,praktykującym,mądrym ,z wartościami życiowymi , i mozna tak wymieniać i wymieniać !.
  Uwierzcie mi,że teraz nie moge sobie darować to ,ze tak postąpiłam i tego chłopaka którego sobie przecież wymodliłam i którego mi zesłała Sw.Rita odrzuciłam od tak!!! dlaTego przepraszam Cie z całego serca Sw.Rito,ze nie zaufałam Tobie i nie dałam szansy tej osobie.
  Nie postępujcie kochani tak jak ja postąpiłam – prosiłam ,wymodlilam,dostałam ale odrzuciłam:( Dlatego módlcie sie do Sw.Rity poniewaz ona wie co dla nas jest najważniejsze i przyjmijcie wszystko to co wam ześle.
  Ja przez to dostałam naukę życia i POKORY pisana dużymi literami!!!
  Z Panem Bogiem.

 4. Kochana św Rito! Błagam pomóż mojej rodzinie. Już raz wysłuchałaś mojej prośby i dziękuję Ci za to dozgonnie!!! Jeśli Ty nam nie pomożesz stracimy wszystko, spokój zdrowie a nawet życie. Tak bardzo proszę moja córka już nie ma siły żyć.wszystko ją przerosło.życie stało się koszmarem .Doznała w życiu tylko złego nie zasłuzyła na takie życie .Błagam pomóż nam!!! Jeśli trzeba mnie zabierz z tego świata . Kochana Rito RATUJ ,będę Cię wielbić do końca moich dni .Błagamy Krystyna ,Ania ,Piotr, Bogdan

 5. ŚWIĘTA RITA WYSŁUCHAŁA MOJEJ PROŚBY DOTYCZĄCEJ PRACY.PRACE DOSTAŁAM.DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA .PRACA NIE JEST MOICH MARZEŃ ALE JEST I TERAZ MODLĘ SIĘ O PRACĘ O JAKIEJ MARZĘ. WIERZĘ ŻE ZOSTANĘ WYSLUCHANA.JESZCZE RAZ KOCHANA RITO DZIĘKUJĘ!!

Dodaj komentarz