Modlitwa do św. Rity w sprawach beznadziejnych

O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą prosisz).

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.
O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona.

Amen.

Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!

58 komentarzy do wpisu „Modlitwa do św. Rity w sprawach beznadziejnych

 1. O św. Rito bądź orędowniczką prośby mojej, zanieś przed Boży tron błaganie o rozpuszczenie kamieni nerkowych. Błagam Cię o to , czuwaj nade mną.

 2. Swieta Rito pomóż mi z moimi prośbami

  Swieta Rito prosze aby Paweł tęsknił za mna tak jak ja tesknie za nim

 3. PROSZĘ CIĘ ŚW RITO, O WSTAWIENNICTWO W MOICH PROŚBACH O ZDROWIE DLA MOJEGO MĘŻA, DLA MOICH DZIECI I WNUKA A TAKŻE DLA WSZYSTKICH Z MOJEJ RODZINY I DLA MNIE.PROSZĘ O SZCZĘŚLIWY POWRÓT Z WAKACJI MOICH DZIECI.

 4. Proszę Cię Święta Rito uproś dla mojego syna Darka powrót do zdrowia i aby stanęła przy nim dziewczyna
  która byłaby katoliczką i dobrą żoną w dalszym życiu

 5. Święta Rito proszę cie wymodl się u Boga o powrót do mnie mojego ukochanego .
  O to żeby wierzył ze warto spróbować raz jeszcze
  Ze tym razem nam się uda
  Rozpal w jego sercu płomień miłości do mnie .
  Módl się za Nami.

 6. Sw Rito pomóż mi bym mogła być z ukochaną osobą, aby Stanisław wreszcie przyznał sie do uczucia i zechciał być ze mną ,by pozbył sie leku,a ja bym nie odczuwała tak okropnie samotności ,pomóż mi Sw Rito bym mogła być z ukochanym, boję sie okropnie samotności ,a przecież . jest człowiek też samotny , który chciałyby być z kimś lecz się boi, pomóż i jemu podjąć decyzję bycia ze mną.SW Rito błagam pomóż .Rozpal w jego sercu płomień miłości do mnie, módl się za nami.

 7. Święta Rito pomóż mi w problemach mojego serca . Święta Rito pomóż mi się zakochać ześlij mi kobietę która mnie pokocha która będzie moim światem

 8. Święta Rito wstawiaj się u Boga aby dziecko które noszę pod sercem było wymodloną, upragnioną córeczką. Święta Rito błagam o cud!!

 9. Święta Rito błagam, żebym nie była już samotna! Proszę Cię, pomóż mi! Tak cierpię… Błagam o kontakt i spotkanie z moim ukochanym!

 10. Święta Rito proszę o wstawiennictwo w wiadomej intencji, nie opuszczaj mnie święta Rito w tych trudnych dla mnie chwilach

 11. Swiętą Rito!Zbliżaja się święta,czekam z dziećmi na męża z zagranicy.Dzieje sie dużo zła,nie chcę przyjechać bo kocha i myśli o innej.Wstaw się do Ojca za moją rodziną! Za mną, abym była jedyna i ukochana.Pomóż nam wytrwać w sakramencie małżeństwa i przysiędze miłości przed Bogiem.Ocal proszę to co jest do ocalenia.Aby Pan otworzył mu oczy!Zeby zrozumiał co to rodzina i żona.Pomóż przezwyciężyć zło jakie zapanowało nad moim mężem i moją rodziną.Proszę aby pojednał się przedewszystkim przed Bogiem i z nami.Wdzięczna Ci będę o Święta i sławić będę Twoje imię na wieki.Ufam Bożemu Miłosierdziu!!!Chwała Panu
  Joanna

Dodaj komentarz