Modlitwa do św. Rity w sprawach beznadziejnych

O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą prosisz).

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.
O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona.

Amen.

Święta Rita na Facebooku

Dodaj komentarz

71 komentarzy do "Modlitwa do św. Rity w sprawach beznadziejnych"

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość

Święta Rito jestem w 18tc ciąży.U naszego synka stwierdzono niedrożność pęcherza moczowego.Wstaw się u Boga za nami z prośba u uzdrowienie naszego synka.

Anna
Gość

Święta Rito proszę Cię o łaskę dla mojej rodziny. Aby mój ukochany wrócił do mnie i do dziecka. Żeby poczuł w sercu jak ważnie jesteśmy dla niego i jak wielką krzywdę wyrządził nam zdradzając i wyprowadzając się do innej.Pragnę aby spędził z nami święta i zobaczyła jak dużo możemy by dać i jak dużo traci.

Prosba
Gość

Sw Rito. Pomoz mi w mojej sytuacji

Weronika
Gość

O Święta Rito bardzo Cię proszę o odzyskanie kontaktu i powrót do mnie mojego ukochanego Mateusza z którym byłam w narzeczenstwie. Wierzę że on dalej mnie kocha tylko przez moje zachowanie stracił wiarę że jeszcze może się nam udać dlatego proszę Cię rozpal jego serce miłością taka jaka mnie wcześniej darzyl. Bylismy jednością. Wierzę że mimo tych turbulencji jesteśmy sobie pisani,tylko ja też musiałam coś zrozumieć. Kocham go i proszę Cię o jeszcze jedna szansę na odbudowanie naszego narzeczenstwa i przygotowanie się do sakramentu małżeństwa który planowaliśmy przyjac. Za wszelkie laski dziękuję.

Dominika
Gość

Święta Rito, tyś wysłuchała moich próśb i pomogłaś mi odbudować relacje z człowiekiem którego darzę uczuciem, proszę, wskaż mi drogę do jego serca i wstaw się za mną by spłynęła na nas łaska wzajemnej miłości!

Basia
Gość

Święta Rito proszę wstaw się za mną, abym dokonywana w życiu dobrych wyborów. Proszę uzdrów moje relacje z A. napełnij nasze serca miłością i połącz szczerym uczuciem. Święta Rito daj nam jeszcze jedną szansę. Czuję, że to jest człowiek mi przeznaczony od początki żywię do Niego uczucie tylko Go zraniłam i chce ten błąd naprawić. Błagam, aby ponownie w naszych relacjach zagościły szczęście i szczere odwzajemnione uczucie. Święta Rita dla Ciebie nie ma rzeczy niemoźliwych, ufam Tobie, proszę wysłuchaj mnie, w Tobie pokładam nadzieję. Amen.

Basia
Gość

Święta Rito proszę o zdrówko dla całej mojej rodzinki, a w szczególności dla Taty, który ostatnio źle się czuje. Ufam Tobie Amen

Basia
Gość

Święta Rito proszę o wstawiennictwo w sprawie znalezienia dobrej i stałej pracy, która jest mi tak bardzo potrzebna. Spraw, abym trafiała na dobrych, życzliwych i pomocnych. Proszę, aby znalazła się dla mnie praca w poprzedniej firmie o co prosiłam koleżankę. Święta Rito spraw, aby doszło do zatrudnienia w tej firmie jeśli taka jest Wola Twoja. Błagam tak bardzo potrzebuję pracy. Ufam Tobie Święta Rita i w Tobie pokładam nadzieję. Amen.

Natalia
Gość

Św Rito już nie daje rady, tracę jakąkolwiek nadzieję , prosze cię żeby moja miłość życia sobie wszytko przemyslala i wróciła do mnie 🙁 modlę się do ciebie codziennie proszę ukaz swą moc !