Natalia – Miłość

Miłość przychodzi do nas znienacka, nie da się na nią przygotować. Tak było w moim przypadku. Zakochałam się. Jest to najpiękniejsze uczucie, jakie człowiek może doznać w życiu. To była miłość od pierwszego wejrzenia.
Po niecałym roku zaczęliśmy się spotykać, było wiele trudności, raz było dobrze raz źle. To, że w ogóle się z nim spotykałam wymodliłam u Pana Boga.
Niestety po jakimś czasie on odszedł do innej dziewczyny. Było mi bardzo ciężko, ponieważ kochałam go całym sercem. Nie mogłam się z tym pogodzić, nie było dnia, w którym bym o nim nie myślała. Nieraz myślałam kilka razy dziennie, nieraz co godzinę, a zdarzały się dni, że myślałam co sekundę. Wiedziałam, że bardzo go kocham. Czekałam na niego. Modliłam się do Pana Boga o to, żeby wrócił, choć sądziłam, że może to nie przynieść efektów. Odezwał się do mnie po ok. 4 miesiącach, jednak była to krótka rozmowa. Napisał do mnie „A może by tak cofnąć się do początku”. Ja go zbyłam, ponieważ mimo tego, że go kochałam nie mogłam pozwolić sobie na to, aby się zgodzić. Bardzo mnie to bolało, że tak musiałam zrobić. Żałowałam tego. Marzyłam, żeby odezwał się do mnie jeszcze raz. Za 2 dni po tej sytuacji na myśl mi przyszła właśnie Św. Rita- patronka spraw trudnych i beznadziejnych. Pierwszy raz pomodliłam się w poniedziałek, a on we wtorek napisał znowu i też była to krótka rozmowa. Za niecałe 2 tygodnie spotkaliśmy się na imprezie u koleżanki. Wtedy szukał ze mną kontaktu.
Dzień w dzień modliłam się do Św. Rity o to, aby jeszcze raz Bóg złączył nasze drogi, aby się do mnie odezwał, żebyśmy spróbowali jeszcze raz.
Mam z nim kontakt. Piszemy, zaprosił mnie do siebie w drugi dzień świąt, byłam z nim na Sylwestrze.
Święta Rita bardzo mi pomogła, jestem jej całym sercem wdzięczna. Modlę się teraz tylko, aby jego serce otworzyło się na mnie, żeby mnie pokochał.
Mam nadzieję, że spróbujemy jeszcze raz i nam się uda, wierzę w to mocno.
Naprawdę Św. Rita potrafi zdziałać cuda w najbardziej beznadziejnych sytuacjach, trzeba tylko uwierzyć!
Dziękuję Ci całym sercem i wierzę, że będziesz czuwać i pomagać mi dalej

Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia

Dodaj komentarz