Agnieszka: Cudowna Święta Rito

Dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo i dar, jaki otrzymałam modląc się Nowenną Pompejańską i ufając Tobie. Po wielu latach bezowocnych starań o potomstwo, niekończących się badaniach i wizytach lekarskich w wielu klinikach w Polsce i za granicą oraz bezwzględną diagnozą – Ty i Matka Najświętsza przyszłyście nam z pomocą.

To, co było medycznie niemożliwe, to aby naturalnie doszło do poczęcia, stało możliwe. 22 września 2015 została u mnie zdiagnozowana ciąża, która to przebiegała bez większych problemów, a w połowie maja 2016 urodziła się nasza córeczka, którą na Twoją cześć nazwałam Ritą.

Dziś tuląc ją w ramionach wiem, że jest to największy i najprawdziwszy dar-cud jaki otrzymałam za Twoim i Matki Najświętszej wstawiennictwem.

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

0 0 votes
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
aneta
aneta
2016-07-07 21:02

U nas było podobnie. ..z tym ze jeszcze cała ciąża ciężka, 4 pobyty w szpitalu, później wynik dodatni toxoplazmozy -(który znikł?)kolejne badanie choroby brak . zapomniałam dodać że powiedzieli ze to puste jajo plodowe. ..za każdym razem prośba do Św Rity. Zawsze wysluchana! !! Dziś mam 10-miesieczna Pole -Rite.pozdrawiam.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!