Agnieszka: Cudowna Święta Rito

Dziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo i dar, jaki otrzymałam modląc się Nowenną Pompejańską i ufając Tobie. Po wielu latach bezowocnych starań o potomstwo, niekończących się badaniach i wizytach lekarskich w wielu klinikach w Polsce i za granicą oraz bezwzględną diagnozą – Ty i Matka Najświętsza przyszłyście nam z pomocą.

To, co było medycznie niemożliwe, to aby naturalnie doszło do poczęcia, stało możliwe. 22 września 2015 została u mnie zdiagnozowana ciąża, która to przebiegała bez większych problemów, a w połowie maja 2016 urodziła się nasza córeczka, którą na Twoją cześć nazwałam Ritą.

Dziś tuląc ją w ramionach wiem, że jest to największy i najprawdziwszy dar-cud jaki otrzymałam za Twoim i Matki Najświętszej wstawiennictwem.

Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
aneta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
aneta
Gość
aneta

U nas było podobnie. ..z tym ze jeszcze cała ciąża ciężka, 4 pobyty w szpitalu, później wynik dodatni toxoplazmozy -(który znikł?)kolejne badanie choroby brak . zapomniałam dodać że powiedzieli ze to puste jajo plodowe. ..za każdym razem prośba do Św Rity. Zawsze wysluchana! !! Dziś mam 10-miesieczna Pole -Rite.pozdrawiam.