Aleksandra – Uzdrowienie relacji

Chciałabym podzielić się z Wami, jak Święta Rita pomogła mi w bardzo trudnej dla mnie sytuacji w moim życiu. Mój ukochany, z którym planowałam wspólne życie, małżeństwo, dzieci, pewnego dnia postanowił ze mną zerwać… Poczułam, jakby grunt usunął mi się spod nóg, a mój świat zawalił, ogarnęła mnie rozpacz i straciłam poczucie sensu życia. Żyłam z dnia na dzień i sama już nie wiedziałam, gdzie szukać ukojenia i pocieszenia. Byłam przekonana i czułam w swoim sercu, że to jest TEN, tymczasem on mnie zostawił… Po ludzku ta sprawa była już zakończona, wydawała się przegrana i beznadziejna. Dwa miesiące bez niego to był czas trudniej do zniesienia tęsknoty, niepewności, ale i ogromnej nadziei, że jeszcze kiedyś się spotkamy… Po rozstaniu modliłam się do Świętej Rity jako jednej z wielu Świętych, których proszę o wstawiennictwo każdego dnia. Jednak pewnego razu, wychodząc kościoła, wzięłam obrazek z Jej wizerunkiem i modlitwami do Niej. Po kilku dniach, nie pamiętam już jak to się stało, znalazłam modlitwę do Św. Rity w sprawach beznadziejnych i Nowennę. Postanowiłam, że będę codziennie odmawiać tę modlitwę i odprawię Nowennę w intencji mojego ukochanego i uzdrowienia naszej relacji. Modliłam się z ogromną wiarą i ufnością, a kiedy budziłam się w nocy lub rano, modliłam się „Święta Rito pomóż mi, nie zostawiaj mnie”. Siódmego dnia Nowenny poczułam, że po prostu muszę odezwać się do ukochanego, czułam w swoim sercu przynaglenie (on ma poważne problemy zdrowotne), któremu nie potrafiłam się oprzeć. Napisałam i po wymianie kilku trudnych dla mnie zdań nawiązaliśmy ponownie kontakt. Kontakt codzienny i bardzo życzliwy. Spotkaliśmy się, porozmawialiśmy i jest między nami jak dawniej, ponownie myślimy o wspólnej przyszłości. Wszystko to zawdzięczam wstawiennictwu Św. Rity. Ona mnie nie zostawiła w tym wszystkim, w tej tak cięzkiej dla mnie sytuacji. Nie sposób słowami wyrazić mojej ogromnej wdzięczności! Jestem pewna, że to Św. Rita wyprosiła mi powrót ukochanego i to, że przemyślał sobie wiele spraw. Teraz całym sercem proszę Ją o zdrowię dla niego i opiekę nad nami, żebyśmy dobrze przygotowali się do sakramentu małżeństwa i potrafili być nawzajem oparciem dla siebie. Kochana Święta Rito, dziękuję Ci i proszę, wstawiaj się za nami, czuwaj nad nami, bądź zawsze blisko nas!

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

5 1 vote
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
~Paulina ~
~Paulina ~
2018-08-01 03:45

Jestem w podobnej sytuacji i rowniez zwracam sie codziennie w modlitwach do sw. Rity o pomoc w uzdrowieniu mojej trudnej relacji z ukochanym, ktory mnie opuscil. Sw. Rita wie jak walcze o moja milosc i mam nadzieje, ze za jej wstawiennictwem wyprosze powrot czlowieka, ktorego kocham nad zycie. Kochana sw. Rito, prosze pomoz Nam na nowo sie odnalezc, natchnij nasze serca nadzieja i miloscia, zabierz te wszystkie watpliwosci, uprzedzenia i przeszkody, ktore uniemozliwiaja Nam bycie razem. Ty wiesz jak mi ciezko na sercu…

Klaudia
Klaudia
2018-09-01 09:14
Reply to  ~Paulina ~

Jak sprawa się potoczyła Paulino?

Ola
Ola
2021-03-31 16:15

W grudniu 2020 roku mój chłopak z dnia na dzień postanowił mnie zostawić tłumacząc sie tym że przez pół roku związku nie potrafił mnie pokochać, serce mi się złamało i świat się dla mnie skończył, zaczęłam modlić się do Święte Rity o szanse na uratowanie związku, modliłam się kilka razy dziennie. Po paru dniach mój chłopak chciał się spotkać aby porozmawiać na spokojnie, po naszej rozmowie postanowił żebyśmy spróbowali jeszcze raz, a jadąc na spotkanie był pewien że będzie musiał zakończyć ten związek. Wiem że to dzięki Świętej Ricie dostaliśmy kolejna szanse, od tego momentu modliłam się cały czas do… Czytaj więcej »

Last edited 4 miesięcy temu by Ola
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!