Moje prośby zostały wysłuchane

Pragnę gorąco  podziękować za wysłuchanie mojej modlitwy ,którą modliłam się do św Rity, i za jej pośrednictwem zostałam wysłuchana i otrzymałam to wszystko o co prosiłam Boga i Najświętszą Panienkę. Gorąco polecam modlenie się do tej cudownej świętej, koronką do św Rity. Moje prośby zostały wysłuchane i już kolejny raz wołam o pomoc i wierzę że i tym razem mnie wysłucha.

Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
8 Autorzy
KrzysztofBarbaraGosia K.KingaKrystyna Dudek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Mariusz
Gość
Mariusz

Święta Rita wysłuchała moich próśb oraz modlitw i pomogła mojej chorej córce, która przeszła ciężka operację – wszystko się udało bez powikłań, wyniki również dobre, dziecko wraca do zdrowia. Dlatego bardzo dziękuję Świętej Ricie za wstawiennictwo u Pana Boga, z całego serca polecam modlitwy oraz prośby, które na pewno zostaną wysłuchane.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuję Święta Rito, że wstawiasz się za mną do Jezusa i dzięki Tobie zostają wysłuchane moje prośby. Dziękuję,że mnie wysłuchałaś i ze dzięki Tobie skończyłam studia. Proszę Cię bądź zawsze moją opiekunką. Przyprowadź mnie do Jezusa.

Ewa
Gość
Ewa

Chcialabym podziękować z całego serca Sw. Ricie ,ze wysłuchała moja modlitwę jak i przeprosić ! Otóż ,3 lata temu modliłam sie 9 dniowa Nowenna do sw.Rity o to by pomogła mi znaleźć odpowiedniego mężczyznę na mojej drodze życia. Wypisałam sobie bardzo szczegółowo co chciałabym,aby moj przyszły partner miał. Ku mojemu zaskoczeniu gdy 9 dnia skończyłam odmawiać Nowenne ,wychodząc z kościoła znalazłam na moim samochodzie kartkę a w niej – „prośba czy niedalabym sie zaprosić na gorąca herbatę w te mroźne dni! a na dole nr.tel tego nieznajomego ! Te kartkę czytałam chyba ze sto razy za nim doszło do mnie… Czytaj więcej »

Krystyna Dudek
Gość
Krystyna Dudek

Kochana św Rito! Błagam pomóż mojej rodzinie. Już raz wysłuchałaś mojej prośby i dziękuję Ci za to dozgonnie!!! Jeśli Ty nam nie pomożesz stracimy wszystko, spokój zdrowie a nawet życie. Tak bardzo proszę moja córka już nie ma siły żyć.wszystko ją przerosło.życie stało się koszmarem .Doznała w życiu tylko złego nie zasłuzyła na takie życie .Błagam pomóż nam!!! Jeśli trzeba mnie zabierz z tego świata . Kochana Rito RATUJ ,będę Cię wielbić do końca moich dni .Błagamy Krystyna ,Ania ,Piotr, Bogdan

Kinga
Gość
Kinga

Święta Rita wysłuchała prośby dotyczącej mojego męża. Nadal modlę się za niego do Świętej.

Gosia K.
Gość
Gosia K.

ŚWIĘTA RITA WYSŁUCHAŁA MOJEJ PROŚBY DOTYCZĄCEJ PRACY.PRACE DOSTAŁAM.DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA .PRACA NIE JEST MOICH MARZEŃ ALE JEST I TERAZ MODLĘ SIĘ O PRACĘ O JAKIEJ MARZĘ. WIERZĘ ŻE ZOSTANĘ WYSLUCHANA.JESZCZE RAZ KOCHANA RITO DZIĘKUJĘ!!

Barbara
Gość
Barbara

Kochana Święta Rito z całego serca proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Najwyższego Pana w niebie w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej

Krzysztof
Gość
Krzysztof

w intencjach Krzysztofa