Moje prośby zostały wysłuchane

Pragnę gorąco  podziękować za wysłuchanie mojej modlitwy ,którą modliłam się do św Rity, i za jej pośrednictwem zostałam wysłuchana i otrzymałam to wszystko o co prosiłam Boga i Najświętszą Panienkę. Gorąco polecam modlenie się do tej cudownej świętej, koronką do św Rity. Moje prośby zostały wysłuchane i już kolejny raz wołam o pomoc i wierzę że i tym razem mnie wysłucha.

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

1 1 vote
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
2015-10-20 12:05

Święta Rita wysłuchała moich próśb oraz modlitw i pomogła mojej chorej córce, która przeszła ciężka operację – wszystko się udało bez powikłań, wyniki również dobre, dziecko wraca do zdrowia. Dlatego bardzo dziękuję Świętej Ricie za wstawiennictwo u Pana Boga, z całego serca polecam modlitwy oraz prośby, które na pewno zostaną wysłuchane.

Agnieszka
Agnieszka
2017-01-29 12:50

Dziękuję Święta Rito, że wstawiasz się za mną do Jezusa i dzięki Tobie zostają wysłuchane moje prośby. Dziękuję,że mnie wysłuchałaś i ze dzięki Tobie skończyłam studia. Proszę Cię bądź zawsze moją opiekunką. Przyprowadź mnie do Jezusa.

Ewa
Ewa
2017-03-05 00:51

Chcialabym podziękować z całego serca Sw. Ricie ,ze wysłuchała moja modlitwę jak i przeprosić ! Otóż ,3 lata temu modliłam sie 9 dniowa Nowenna do sw.Rity o to by pomogła mi znaleźć odpowiedniego mężczyznę na mojej drodze życia. Wypisałam sobie bardzo szczegółowo co chciałabym,aby moj przyszły partner miał. Ku mojemu zaskoczeniu gdy 9 dnia skończyłam odmawiać Nowenne ,wychodząc z kościoła znalazłam na moim samochodzie kartkę a w niej – „prośba czy niedalabym sie zaprosić na gorąca herbatę w te mroźne dni! a na dole nr.tel tego nieznajomego ! Te kartkę czytałam chyba ze sto razy za nim doszło do mnie… Czytaj więcej »

Krystyna Dudek
Krystyna Dudek
2017-05-16 14:26

Kochana św Rito! Błagam pomóż mojej rodzinie. Już raz wysłuchałaś mojej prośby i dziękuję Ci za to dozgonnie!!! Jeśli Ty nam nie pomożesz stracimy wszystko, spokój zdrowie a nawet życie. Tak bardzo proszę moja córka już nie ma siły żyć.wszystko ją przerosło.życie stało się koszmarem .Doznała w życiu tylko złego nie zasłuzyła na takie życie .Błagam pomóż nam!!! Jeśli trzeba mnie zabierz z tego świata . Kochana Rito RATUJ ,będę Cię wielbić do końca moich dni .Błagamy Krystyna ,Ania ,Piotr, Bogdan

Kinga
Kinga
2017-09-22 22:08

Święta Rita wysłuchała prośby dotyczącej mojego męża. Nadal modlę się za niego do Świętej.

Gosia K.
Gosia K.
2018-01-24 22:10

ŚWIĘTA RITA WYSŁUCHAŁA MOJEJ PROŚBY DOTYCZĄCEJ PRACY.PRACE DOSTAŁAM.DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA .PRACA NIE JEST MOICH MARZEŃ ALE JEST I TERAZ MODLĘ SIĘ O PRACĘ O JAKIEJ MARZĘ. WIERZĘ ŻE ZOSTANĘ WYSLUCHANA.JESZCZE RAZ KOCHANA RITO DZIĘKUJĘ!!

Barbara
Barbara
2018-04-17 09:35

Kochana Święta Rito z całego serca proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Najwyższego Pana w niebie w intencji uzdrowienia Grażynki z choroby nowotworowej

Krzysztof
Krzysztof
2018-06-18 14:31

w intencjach Krzysztofa

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!