Amelia – Wdzięczność dla św. Rity

Pragnę podziękować św. Ricie za łaski, które otrzymałam za jej pośrednictwem. Cudem jest to, że wiele z tych rzeczy, spraw, o które prosiłam, spełniały się dzień po odmówieniu nowenny. Namacalne cuda nie do zaprzeczenia. Św. Rita jest patronką od spraw beznadziejnych, przemienia nasze życia, pomaga zbliżyć się do Jezusa. Będę dążyć do tego, aby pojawić się w Cascais. Dzisiaj rozpoczynam kolejną nowennę. Módlcie się za pośrednictwem do św. Rity!

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

0 0 vote
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
2017-12-31 15:34

Przykro mi, gdy czytam takie świadectwa. Bardzo pragnęłabym dołączyć również swoje, ale niestety moich próśb Św Rita nie wysłuchuje, nigdy nie spełniło się to, o co prosiłam a odmówiłam wiele nowenn w tym mijającym roku. Dzisiaj jest symboliczny dzień, koniec roku, roku pełnego niespełnionych marzeń, zawiedzionych nadziei, niewysłuchanych modlitw, zignorowanych próśb. Chowam więc nowennę i modlitwy do Św Rity na dno szuflady, albo spalę w piecu, bo już nie zamierzam jej o nic prosić, tylko niepotrzebnie robię sobie nadzieję a ona i tak nawet palcem w bucie dla mnie nie kiwnęła.

Paulina
Paulina
2018-01-06 11:59
Reply to  Magda

Przykro mi że tak myślisz. Ja do nie dawna też byłam przekonana że ona mnie nie wysłuchuję ale ja z każdym dnie modliłam się z coraz wiekszą wiaro aż zaczelam dostrzegać jej działanie. Pokazała mi co robiłam źle i że tak naprawde moja intencja była sformulowana źle bo mi o ktorą się modle wiem jedno moje życie od kiedy się do niej modle bardzo się zmieniło. Nie trać nadzieii tylko módl się nadal. Na pewno zostaniesz wysłuchana

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!