Angelika: pragnę podziękować Ci z całego serca

Święta Rito, pragnę podziękować Ci z całego serca za łaskę, którą dla mnie wyprosiłaś. Święta Rita pomaga zawsze, modląc się do niej wierzyłam w to usilnie… Miałam słabsze momenty, byłam przekonana, że już nic nie da się zrobić, ale stał się cud. Bez Świętej Rity bym sobie nie poradziła.

Jeżeli zmagacie się z jakimiś trudnościami, zawierzcie się Św. Ricie. Ona nigdy nikogo nie opuszcza. Będę jej wdzięczna do końca życia za to, że wysłuchała moich modlitw.

Modliłam się do niej w różnoraki sposób, i przy pomocy specjalnej modlitwy i za pomocą własnych słów. Czuję, że Rita jest moją bliską przyjaciółką. Naprawdę nigdy wcześniej nie odczuwałam czegoś takiego. To niesamowite uczucie.

Jeśli o coś prosicie Św. Ritę, pamiętajcie by skorzystać z sakramentu pokuty i komunii św. U mnie sprawa ‚ruszyła’ dopiero wtedy kiedy byłam w stanie łaski uświęcającej.

Popełniam sporo błędów, nie jestem „dobrym” chrześcijaninem, ale mnie nie opuściła. Wierzcie, a będzie Wam dane – to ważne słowa, mające ogromne znaczenie. Moja sprawa była naprawdę trudna,a Ona mi pomogła!
Tak, wierzę w cuda!!!!

Nie zawiodę Św. Rity!
Trwajcie mocni w wierze 🙂

0 0 vote
Article Rating
Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia


Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x