Modlitwa do św. Rity w sprawach beznadziejnych

O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą prosisz).

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.
O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona.

Amen.

4.2 26 votes
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
87 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
Katarzyna
2018-03-25 18:26

Święta Rito jestem w 18tc ciąży.U naszego synka stwierdzono niedrożność pęcherza moczowego.Wstaw się u Boga za nami z prośba u uzdrowienie naszego synka.

Anna
Anna
2018-03-26 21:33

Święta Rito proszę Cię o łaskę dla mojej rodziny. Aby mój ukochany wrócił do mnie i do dziecka. Żeby poczuł w sercu jak ważnie jesteśmy dla niego i jak wielką krzywdę wyrządził nam zdradzając i wyprowadzając się do innej.Pragnę aby spędził z nami święta i zobaczyła jak dużo możemy by dać i jak dużo traci.

Prosba
Prosba
2018-03-28 14:48

Sw Rito. Pomoz mi w mojej sytuacji

Weronika
Weronika
2018-04-01 19:10

O Święta Rito bardzo Cię proszę o odzyskanie kontaktu i powrót do mnie mojego ukochanego Mateusza z którym byłam w narzeczenstwie. Wierzę że on dalej mnie kocha tylko przez moje zachowanie stracił wiarę że jeszcze może się nam udać dlatego proszę Cię rozpal jego serce miłością taka jaka mnie wcześniej darzyl. Bylismy jednością. Wierzę że mimo tych turbulencji jesteśmy sobie pisani,tylko ja też musiałam coś zrozumieć. Kocham go i proszę Cię o jeszcze jedna szansę na odbudowanie naszego narzeczenstwa i przygotowanie się do sakramentu małżeństwa który planowaliśmy przyjac. Za wszelkie laski dziękuję.

Dominika
Dominika
2018-04-08 23:57

Święta Rito, tyś wysłuchała moich próśb i pomogłaś mi odbudować relacje z człowiekiem którego darzę uczuciem, proszę, wskaż mi drogę do jego serca i wstaw się za mną by spłynęła na nas łaska wzajemnej miłości!

Basia
Basia
2018-05-02 10:39

Święta Rito proszę wstaw się za mną, abym dokonywana w życiu dobrych wyborów. Proszę uzdrów moje relacje z A. napełnij nasze serca miłością i połącz szczerym uczuciem. Święta Rito daj nam jeszcze jedną szansę. Czuję, że to jest człowiek mi przeznaczony od początki żywię do Niego uczucie tylko Go zraniłam i chce ten błąd naprawić. Błagam, aby ponownie w naszych relacjach zagościły szczęście i szczere odwzajemnione uczucie. Święta Rita dla Ciebie nie ma rzeczy niemoźliwych, ufam Tobie, proszę wysłuchaj mnie, w Tobie pokładam nadzieję. Amen.

Basia
Basia
2018-05-02 10:43

Święta Rito proszę o zdrówko dla całej mojej rodzinki, a w szczególności dla Taty, który ostatnio źle się czuje. Ufam Tobie Amen

Basia
Basia
2018-05-02 10:57

Święta Rito proszę o wstawiennictwo w sprawie znalezienia dobrej i stałej pracy, która jest mi tak bardzo potrzebna. Spraw, abym trafiała na dobrych, życzliwych i pomocnych. Proszę, aby znalazła się dla mnie praca w poprzedniej firmie o co prosiłam koleżankę. Święta Rito spraw, aby doszło do zatrudnienia w tej firmie jeśli taka jest Wola Twoja. Błagam tak bardzo potrzebuję pracy. Ufam Tobie Święta Rita i w Tobie pokładam nadzieję. Amen.

Natalia
Natalia
2018-05-17 06:14

Św Rito już nie daje rady, tracę jakąkolwiek nadzieję , prosze cię żeby moja miłość życia sobie wszytko przemyslala i wróciła do mnie 🙁 modlę się do ciebie codziennie proszę ukaz swą moc !

jacek
jacek
2018-05-25 21:03

ŚW RITO BŁGAM CIĘ WYPROŚ MI U PANA BOGA NASZEGO LASKĘ TRWANIA W TRZEŻWOŚCI SPRAW BY CHOROBA NAK TÓRĄ CIERPIĘ NIEZAWŁADNELA MOJĄ DUSZĄ I CIAŁEM ORAZ BY MOJA KOCHANA ŻONA NIE ODESZŁA ODEMNIE WSPIERALA MNIE W WALCE Z CHOROBĄ W MIŁOŚĆI JEDNOŚĆI I BRATERSTWIE BLAGAM ROWNIEZ WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI BY WSPARLI MOJĄ PROŚBĘ SZCZERĄ MODLITWĄ

Ewa
Ewa
2018-05-31 21:21

Święta Rito błagam cię daj mi siłę abym poradzila sobie z tą chorobą .proszę o trochę radości nie opuszczaj mnie.

Iwona i Krzysztof
Iwona i Krzysztof
2018-06-04 12:02

Sw.Rito prosze o nawrocenie mojego meza Krzysia
o odrodzenie naszego malzenstwa o zdrowie radosc i mozliwosc rozwoju talentow naszych dzieci

Maciej
Maciej
2018-06-21 08:39

Święta Rito, Patronko spraw trudnych i beznadziejnych, proszę Cię o powrót mojej ukochanej J., z którą byłem w narzeczeństwie, abyśmy mogli odbudować nasz związek. Pomimo moich błędów i win, proszę Cię o jej powrót i jeszcze jedną szansę. Tobie Święta Rito ufam i pokładam swoją nadzieję.

M
M
2018-06-23 21:41

Święta Rito, proszę o uzdrowienie mojego ukochanego, i jego drogiej matki. Proszę, złącz nasze drogi.

ewa
ewa
2018-07-07 16:57

SW.Rito proszę Cię wypros łaskę uzdrowienia dla mojego syna Marcina.Jestem bezsilna,wierzę że Twoje wstawiennictwo iu Pana Jezusa i Matki Bożej pomoże mojemu synowi przezwyciężyć ta okrutna chorobę.UfamTobie,że nie opuścisz mojego syna w tym trudnym dla niego okresie życia.

Iwona
Iwona
2018-07-08 10:37

Sw.Rito pomoz mi w mojej sytuacji prosze i dziekuje.

iwona
iwona
2018-07-08 15:38

Prosze o nawrocenie mojenie meza Krzysia i jego powrot do domu do nas.

Irena
Irena
2018-07-13 19:45

SW.Rito proszę Cię gorąco o łaskę uzdrowienia mojego syna Marcina.Niech choroba zostanie pokonana!Wierzę głęboko,że dzięki Twojej mocy stanie się cud i mój syn wróci do zdrowia.Dziekuje za wszystko co dla niego uczyniłam.Bog Zapłać!

Milena
Milena
2018-07-16 18:01

Święta Rito proszę z całego serca, aby Wojtek wrócił do mnie , aby znów mnie pokochał jak dawniej…. oddał od niego wszelkie kobiety i proszę o akceptację naszego związku przez jego Mamę . Święta Rito módl się za mną ….

ewa
ewa
2018-07-28 22:43

SW.Rito proszę Cię w imieniu mojej córki o zdobycie pracy peągogaSw Foto spełniaj marzenie mojego dziecka….

87
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!