Natalia – Miłość

Miłość przychodzi do nas znienacka, nie da się na nią przygotować. Tak było w moim przypadku. Zakochałam się. Jest to najpiękniejsze uczucie, jakie człowiek może doznać w życiu. To była miłość od pierwszego wejrzenia.
Po niecałym roku zaczęliśmy się spotykać, było wiele trudności, raz było dobrze raz źle. To, że w ogóle się z nim spotykałam wymodliłam u Pana Boga.
Niestety po jakimś czasie on odszedł do innej dziewczyny. Było mi bardzo ciężko, ponieważ kochałam go całym sercem. Nie mogłam się z tym pogodzić, nie było dnia, w którym bym o nim nie myślała. Nieraz myślałam kilka razy dziennie, nieraz co godzinę, a zdarzały się dni, że myślałam co sekundę. Wiedziałam, że bardzo go kocham. Czekałam na niego. Modliłam się do Pana Boga o to, żeby wrócił, choć sądziłam, że może to nie przynieść efektów. Odezwał się do mnie po ok. 4 miesiącach, jednak była to krótka rozmowa. Napisał do mnie „A może by tak cofnąć się do początku”. Ja go zbyłam, ponieważ mimo tego, że go kochałam nie mogłam pozwolić sobie na to, aby się zgodzić. Bardzo mnie to bolało, że tak musiałam zrobić. Żałowałam tego. Marzyłam, żeby odezwał się do mnie jeszcze raz. Za 2 dni po tej sytuacji na myśl mi przyszła właśnie Św. Rita- patronka spraw trudnych i beznadziejnych. Pierwszy raz pomodliłam się w poniedziałek, a on we wtorek napisał znowu i też była to krótka rozmowa. Za niecałe 2 tygodnie spotkaliśmy się na imprezie u koleżanki. Wtedy szukał ze mną kontaktu.
Dzień w dzień modliłam się do Św. Rity o to, aby jeszcze raz Bóg złączył nasze drogi, aby się do mnie odezwał, żebyśmy spróbowali jeszcze raz.
Mam z nim kontakt. Piszemy, zaprosił mnie do siebie w drugi dzień świąt, byłam z nim na Sylwestrze.
Święta Rita bardzo mi pomogła, jestem jej całym sercem wdzięczna. Modlę się teraz tylko, aby jego serce otworzyło się na mnie, żeby mnie pokochał.
Mam nadzieję, że spróbujemy jeszcze raz i nam się uda, wierzę w to mocno.
Naprawdę Św. Rita potrafi zdziałać cuda w najbardziej beznadziejnych sytuacjach, trzeba tylko uwierzyć!
Dziękuję Ci całym sercem i wierzę, że będziesz czuwać i pomagać mi dalej

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

0 0 vote
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
Katarzyna
2018-01-06 19:13

Bardzo dziękuję, że pani napisała, bo sama też chce aby serce pewnego chłopaka otworzyło się dla mnie, ale nie widziałam, czy można prosić o to, by ktoś nas pokochał, czy wypada mi prosić, aby on napisał do mnie za wstawiennictwem św. Rity u Boga.

Autorka
Autorka
2018-01-25 18:06
Reply to  Katarzyna

Pani Katarzyno, proszę się modlić! Możemy prosić Boga o wszystko. Ja prosiłam bardzo długo i wytrwale i w pewnym momencie zaczelam się modlić do św Rity. Moja sprawa otrzymała całkowicie nowy bieg zdarzeń i dzieje się coraz więcej. Proszę nie tracić nadziei i się modlić!

Monika
Monika
2018-03-06 00:37

Dziękuję Rito za wsparcie ,ja również modliłam się o miłość która odeszła , dzisiaj wiem że cuda się zdarzają a Boża opatrzność rozgrzewa ludzkie serca .Życzę wszystkim zasmuconym wiary i pełnego zaufania .

Weronika
Weronika
2018-04-04 11:37

Dziewczyny jak czytam Wasze świadectwa to napełnia mnie nadzieja ze moze moja sytuacja też zmieni obrót. Chciałabym żeby narzeczony wrócił do mnie,temat został właściwie niedomkniety,on urwał kontakt. Fatalnie że tak mnie zostawił,3 miesiące już mijają.. Ja wcześniej też nie byłam fair dlatego chciałabym żebyśmy dostali jeszcze jedna szansę od Boga,połączyło nas coś pięknego i ja dalej wierzę że ta więź jest między nami.

Jola
Jola
2018-04-27 15:02

Weroniko, mam bardzo podobną sytuację, mój ukochany jednak nie jest jeszcze narzeczonym, a mam nadzieję, że kiedyś nim i nie tylko nim zostanie. Gdybyś chciała porozmawiać zostaw po sobie jakiś ślad .

Natalia
Natalia
2018-06-21 16:41

Twoja sytuacja mi przypomina minę. I Ty tez sie nazywasz Natalia. Ja rownież jestem jeszcze młoda, ale myślałam ze znalazłam swoją lepszą połówkę. To znaczy nie myślałam tylko nadal tak myśle. Ja nie cały rok temu sie przeprowadziłam i w ten czas mijałam juz chłopaka, byliśmy do tego czasu 3 miesiące razem. Wyprowadzialam sie 200 km dalej i juz tam gdzie mieszkałam było między nami prawie 100km. On był załamany i ja owniez ale jak narazie sie wszystko układało aż to tamtego miesiąca. 2 tygodnie temu zerwał no bo zaczęliśmy sie w ostatnim miesiącu co raz bardziej kłócić. Byliśmy rok… Czytaj więcej »

Wierząca
Wierząca
2018-07-03 11:08

Dziękuję za te świadectwa, dodają mi sił, nadziei i wiary, że i mnie Święta Rita wysłucha i pozwoli byśmy mogli być ze sobą razem. Mimo, że od rozstania minęło kilka miesięcy a od 3 dni On cały czas milczy, wierzę, że za wstawiennictwem Świętej Rity to się zmieni i jeszcze zbliżymy się do siebie.

Wierząca
Wierząca
2018-07-04 07:19

Jolu czy jest możliwość porozmawiania ?

Mabc M
Mabc M
2018-07-04 07:27

Witaj Jolu chciałabym móc z Tobą porozmawiać.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!