Nowenna do św. Rity

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja.

DZIEŃ PIERWSZY

Święta Rito, pobożne i miłe dziecko Pana, już jako młoda dziewczyna wsławiłaś się swą uczynnością, swą czystością serca i oddaniem twoim rodzicom. Wyproś wiele łask dla dzieci, dla ludzi młodych i dla całych rodzin. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DRUGI

Święta Rito, przepełniona łagodnością i miłością, zawsze potrafiłaś opiekować się biednymi i iść z pomocą chorym. Rozdawałaś chleb, roztaczałaś opiekę nad potrzebującymi, dzieliłaś się swą szlachetnością. Pomóż nam stać się dobrymi i uczynnymi wobec tych, którzy cierpią i potrzebują. Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ TRZECI

Święta Rito, ty która wiele wycierpiałaś od brutalnego i gwałtownego małżonka, potrafiłaś jednak pozostać mu wierna święcąc mu przykładem cierpliwości i łagodności. Twoja modlitwą sprawiłaś jego nawrócenie, jego poprawę, za twoja przyczyna stał się dobrym małżonkiem i przykładnym ojcem. Święta Rito, strzeż wszystkie rodziny. Wyproś małżonkom siłę i odwagę, aby potrafili żyć razem w pokoju, w miłości i w wierności. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ CZWARTY

Święta Rito, ty która swoja roztaczającą opieką, cierpliwością, ale i stanowczością, dawałaś swym synom dobry przykład na co dzień, pomóż i podtrzymuj rodziców w tej trudnej i ważnej rzeczy jaka jest wychowanie dzieci. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj dla mnie łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ PIĄTY

Święta Rito, która przeżyłaś ból po śmierci twojego małżonka i twoich dwóch synów, Ty, która poznałaś czym jest osamotnienie i pusty dom. Ty, która całkowicie poświeciłaś się modlitwie, opiece nad chorymi i biednymi. Módl się za tych, którzy ciężko doświadczają śmierci drogiej osoby, módl się za tych za tych, którzy nagle zostają sami po stracie bliskich… Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SZÓSTY

Święta Rito, pochyl się nad tymi, którzy cię wżywają nie wiedząc dokąd pójść, którzy są zmęczeni, zniechęceni, popadający w rozpacz. Wysłuchaj ich modlitw, użyj ich cierpieniom, wytrzyj ich łzy. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SIÓDMY

Święta Rito, zawsze i we wszystkich okolicznościach twojego życia byłaś przykładem do naśladowania, przykładem pobożności i pokory, przykładem cierpliwości i dobroci. Pomóż nam być zawsze pokornymi wobec Boga, a uczynnymi wobec bliźniego. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ ÓSMY

Święta Rito, ożywiona wielka miłością do Chrystusa ukrzyżowanego i pragnąca ofiarować swe cierpienia do zbawienia dusz, doznałaś szczególnej łaski w dniu, gdy twoje czoło zostało okaleczone cierniem chrystusowej korony… Wyproś nam łaskę głębszego zrozumienia tej wysokiej ceny jaka jest krew wylana przez Jezusa Chrystusa, jakim jest ogrom jego miłości i ofiara jaka uczynił dla odkupienia naszych grzechów. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święta Rito, Ty, która rozmyślałaś nad słowami Jezusa, ty, która żywiłaś się Ewangelia, zaufałaś całkowicie boskiej Opatrzności. Kochałaś Boga i bliźniego. Wyproś dla nas wiarę żywą, silną nadzieje, i stale rosnącą dobroć. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!

182
Dodaj komentarz

avatar
175 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
159 Autorzy
AniaVietDorotaEwaWierna Czcicielka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Weronika
Gość
Weronika

Św. Rita bardzo Cię proszę o pomoc w sprawie odnowienia kontaktu z Mateuszem. Proszę połącz nas znów a ja bogatsza o doświadczenie i popełnione błędy wniose do naszej relacji wszystko co najlepsze bo mam w sobie ta siłę żeby walczyć o nas. Tylko spraw żeby on też znów chciał o nas zawalczyć,daj mi jakiś znak.

Ania
Użytkownik
Ania

Czy Twoja modlitwa została wysłuchana ?

matka
Gość
matka

Święta Rito proszę o zdrowie dla mojego dziecka zeby wyzdrowiała zeby znow była szczesliwa zeby przestała łysieć . Wysłuchaj mnie Święta Rito.

#####
Gość
#####

Św. Rita proszę pomóc mi zdac egzamin jutro.

ewa
Gość
ewa

SW.Rito spraw aby moja córka dostała pracę.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Święta Rito proszę o wstawiennictwo Twoje i pomoc w sprawie naprawienie sytuacji rodzinnej miedzy mną a moją małżonką i naszymi synami. Kocham ich mocno i nie chcę ich stracić a błędy popełnione przez nas małżonków zepsuły nasze rodzinne szczescie. Wybłagał proszę łaskę miłości dla naszej rodziny.

Marzena
Gość
Marzena

Swieta Rito bardzo prosze Cie o pomoc w sprawie mojego meza Dariusza, ktory chce nas opuscic i wyjechac w dalekie strony w poszukiwaniu swojej milosci.Prosze polacz nas znow, a ja bogatsza w doswiadczenie I popelnione bledy wniose do naszej relacji wszystko co najlepsze bo mam w sobie ta sile ,zeby walczyc o nas.Tylko sprawy aby on rowniez chcial walczyc o nas, prosze daj mi jakis znak.

Viet
Gość
Viet

Nowenna pompejanksa nowenna rozwiazujaca wezly

.
Gość
.

Święta Rito proszę pomóż mi dostać się na wymarzone studia.

nieszczęśliwie zakochana
Gość
nieszczęśliwie zakochana

Święta Rito proszę Cię o pomoc w relacjach pomiędzy mną, a Przemkiem. Proszę otwórz jego serce na miłość, żeby w końcu mógł pokochać.

Mama Kasia
Gość
Mama Kasia

Św. Rito proszę by mój syn dostał się do liceum , wiem , że to tylko szkoła ale też bardzo ważny moment w jego życiu. Z Tobą Św. Rito wszystko się uda , tak mocno wierzę, że dzięki Twojemu wstawiennictwu do mojego dziecka uśmiechnie się szczęście, które go już dawno opuściło.
Proszę z całego serca, mama Kasia.

mama Kasia
Gość
mama Kasia

Św. Rito dziękuję z całego serca, syn jest w liceum. Modlę się codziennie i dziękuję . Św. Rito proszę o dalszą opiekę i szczęście o którym marzy syn. Jego przyszłość jest dalej bardzo niepewna i tylko Twoja łaska i pomoc św. Rito może zmienić jego los. Popełniłam kiedyś błąd jako matka i uważając ,że robię dobrze namówiłam syna by wybrał bardzo dobrą szkołę, do której nie chciał iść. Syn przez 3 lata źle czuł w szkole i bardzo przeżywał niepowodzenia, niemiły kontakt z rówieśnikami . Opuścił się w nauce i uwierzył kolegom, że jest do niczego jako uczeń. Nie poszły… Czytaj więcej »

Kaśka
Gość
Kaśka

Św Rito proszę Cię, abym się nie lękała bo przez te lęki nic mi nie wychodzi. Proszę kochana o Twoje wstawiennictwo, abym potrafiła ze spokojem podejść do prawa jazdy które zaczęłam. Amen

Abbi
Gość
Abbi

Święta Rito proszę pomóż mi uratować moje małżeństwo.

Wierna Czcicielka
Gość
Wierna Czcicielka

Z pokorą i ufnością błagam o wysłuchanie mojej prośby, spraw by mężczyzna: Grzegorz z którym chciałabym założyć szczęśliwą rodzinę, zdecydował się wreszcie na powrót. Bardzo go kocham, chciałabym go uszczęśliwić. Chcę go nawrócić i pokazać mu normalne życie. Oboje jesteśmy skrzywdzeni przez los i mocno poranieni.

Ewa
Gość
Ewa

Św. Rito proszę Cię wyproś cud zdrowia dla naszego Maleństwa, niech zdrowe przyjdzie na świat i zdrowo rośnie.

Dorota
Gość
Dorota

Swieta Rito blagam Cie kazda komorka mojego ciala.Spra aby Marco wrocil do mnie,aby zrozumial ze kocha tylko mnie,a jezeli ma kogos to zeby zrozumial ze zadna inna kobieta mnie mu nie zastapi.Rozpal w jego sercu zar milosci do mnie i zeby wrocil jak najszybciej bo ja sie psychicznie wykanczam,tak strasznie mi go brakuje.Spraw najukochansza oredowniczko zeby ten powrot byl uwienczony malzenstwem i mim macierzynstwem.Blagam Cie! Upros u Pana dla mnie te laske ,ja przysiegam ze bede wszystkim glosila o Twojej dobroci i o Twojej pomocy.Kochana Rito Ty jestes Swieta od spraw beznadziejnych a moja to jest wlasnie taka sprawa.Blagam,pomoz!Amen

1 7 8 9