Nowenna do św. Rity

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja.

DZIEŃ PIERWSZY

Święta Rito, pobożne i miłe dziecko Pana, już jako młoda dziewczyna wsławiłaś się swą uczynnością, swą czystością serca i oddaniem twoim rodzicom. Wyproś wiele łask dla dzieci, dla ludzi młodych i dla całych rodzin. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DRUGI

Święta Rito, przepełniona łagodnością i miłością, zawsze potrafiłaś opiekować się biednymi i iść z pomocą chorym. Rozdawałaś chleb, roztaczałaś opiekę nad potrzebującymi, dzieliłaś się swą szlachetnością. Pomóż nam stać się dobrymi i uczynnymi wobec tych, którzy cierpią i potrzebują. Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ TRZECI

Święta Rito, ty która wiele wycierpiałaś od brutalnego i gwałtownego małżonka, potrafiłaś jednak pozostać mu wierna święcąc mu przykładem cierpliwości i łagodności. Twoja modlitwą sprawiłaś jego nawrócenie, jego poprawę, za twoja przyczyna stał się dobrym małżonkiem i przykładnym ojcem. Święta Rito, strzeż wszystkie rodziny. Wyproś małżonkom siłę i odwagę, aby potrafili żyć razem w pokoju, w miłości i w wierności. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ CZWARTY

Święta Rito, ty która swoja roztaczającą opieką, cierpliwością, ale i stanowczością, dawałaś swym synom dobry przykład na co dzień, pomóż i podtrzymuj rodziców w tej trudnej i ważnej rzeczy jaka jest wychowanie dzieci. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj dla mnie łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ PIĄTY

Święta Rito, która przeżyłaś ból po śmierci twojego małżonka i twoich dwóch synów, Ty, która poznałaś czym jest osamotnienie i pusty dom. Ty, która całkowicie poświeciłaś się modlitwie, opiece nad chorymi i biednymi. Módl się za tych, którzy ciężko doświadczają śmierci drogiej osoby, módl się za tych za tych, którzy nagle zostają sami po stracie bliskich… Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SZÓSTY

Święta Rito, pochyl się nad tymi, którzy cię wżywają nie wiedząc dokąd pójść, którzy są zmęczeni, zniechęceni, popadający w rozpacz. Wysłuchaj ich modlitw, użyj ich cierpieniom, wytrzyj ich łzy. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SIÓDMY

Święta Rito, zawsze i we wszystkich okolicznościach twojego życia byłaś przykładem do naśladowania, przykładem pobożności i pokory, przykładem cierpliwości i dobroci. Pomóż nam być zawsze pokornymi wobec Boga, a uczynnymi wobec bliźniego. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ ÓSMY

Święta Rito, ożywiona wielka miłością do Chrystusa ukrzyżowanego i pragnąca ofiarować swe cierpienia do zbawienia dusz, doznałaś szczególnej łaski w dniu, gdy twoje czoło zostało okaleczone cierniem chrystusowej korony… Wyproś nam łaskę głębszego zrozumienia tej wysokiej ceny jaka jest krew wylana przez Jezusa Chrystusa, jakim jest ogrom jego miłości i ofiara jaka uczynił dla odkupienia naszych grzechów. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święta Rito, Ty, która rozmyślałaś nad słowami Jezusa, ty, która żywiłaś się Ewangelia, zaufałaś całkowicie boskiej Opatrzności. Kochałaś Boga i bliźniego. Wyproś dla nas wiarę żywą, silną nadzieje, i stale rosnącą dobroć. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

5 1 vote
Article Rating
Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!


Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
182 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
2015-05-21 07:31

Proszę o zdrowie <3

Alicja
Alicja
2015-05-21 20:07

Prosze o zdrowie dla mojego synka!

eeee
eeee
2015-05-21 22:33

Święta Rito dziękuję,że jesteś!

nijak
nijak
2015-05-22 01:04

Prośba o modlitwę w intencji posiadania dzidziusia !!!

Marzenia
Marzenia
2015-05-22 21:17

Proszę aby mój syn zdał maturę.

Jessi090
Jessi090
2015-05-22 22:53

Ja juź się pomodliłam ostatnią modlitwę 🙂 mam nadzieję że moja łaska zostanie spełniona 🙂 dziękuje :))

Aleksander
Aleksander
2015-05-25 17:41

Prosze o zdrowie psychiczne .

mona
mona
2015-05-25 21:42

Witam w jakie dni należy odmawiać nowenne do świetej Rity? Dziękuję ☺

Ewa
Ewa
2015-06-07 20:14

Prosze o zdrowie dla mojego wnuczusia ktory urodzil sie przed czasem.

Marna
Marna
2015-06-07 22:23

Proszę o rozwiązanie wszystkich moich problemów zyciowych

Alicja
Alicja
2015-06-15 01:36

Dziekuję za wszystko i proszę żeby mama wyzdrowaiała!

Renata
Renata
2015-08-11 22:40

Proszę o zdrowie dla Zuzi Macheta ,aby nie meczyły Ja problemy z cieżka chorobą dziewczynki i aby wszystko sie udało w USA i wróciła do domu w pełni zdrowa. Bóg zapłać

disterheft
disterheft
2015-09-07 18:49

Święta Rito, prosze Cie , o opieke nad moją ciężarną corką Moniką, aby urodziła szczęsliwie zdrowe, upragnione dzięciątko.

Kasia Majewska
Kasia Majewska
2015-09-22 13:59

Proszę Ciebie Święta Rito o pomoc w pracy, o znalezienie właściwego miejsca, o pomoc w rozwiązaniu problemów, o przełamanie serca dyrektora

lucyna
lucyna
2015-10-20 06:18

Święta Rito, błagam Cie w modlitwie o zdrowie psychiczne dla mojego syna Łukasza ma dziś urodziny, wysłuchaj mnie Św Rito. Wiem, że mi pomagasz, wierzę w Ciebie bardzo daj mu siłę do pokonania tej strasznej choroby, proszę i dziękuję z całego serca pozostając w nieustannej modlitwie. Lucyna matka.

Urszula
Urszula
2015-10-30 11:35

Proszę o uzdrowienie mojej głowy

Anna
Anna
2016-01-11 01:13

Proszę o pomoc w pozytywnym zakończeniu wszystkich spraw, abym mogła na nowo cieszyć się życiem.

Blachnik Urszula
Blachnik Urszula
2016-01-16 00:50

SWIĘTA RITO BŁAGAM CIĘ O WYJŚCIE Z MOJEJ TRUDNEJ SYTUACJI Z KTÓRĄ SOBIE NIE PORADZĘ SAMA WYSŁUCHAJ MOJEJ MODLITWY BÓG ZAPŁAĆ ZA WSZELKIE ŁASKI KTÓRE MI WYPROSIŁAŚ

iwona
iwona
2016-01-30 20:27

Proszę o wstawiennictwo

Nada sens
Nada sens
2016-05-13 06:48

Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie w której modlę się do dłuższego czasu. Przemień moje serce oraz mojego byłego chłopaka. Spraw abyśmy zbliżyli się do siebie niedługo i stali się parą jeszcze raz dzięki nowej szansy. Święta Rito módl się za nami którzy się do Ciebie uciekamy

1 2 3 9
182
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x