Nowenna do św. Rity

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja.

DZIEŃ PIERWSZY

Święta Rito, pobożne i miłe dziecko Pana, już jako młoda dziewczyna wsławiłaś się swą uczynnością, swą czystością serca i oddaniem twoim rodzicom. Wyproś wiele łask dla dzieci, dla ludzi młodych i dla całych rodzin. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DRUGI

Święta Rito, przepełniona łagodnością i miłością, zawsze potrafiłaś opiekować się biednymi i iść z pomocą chorym. Rozdawałaś chleb, roztaczałaś opiekę nad potrzebującymi, dzieliłaś się swą szlachetnością. Pomóż nam stać się dobrymi i uczynnymi wobec tych, którzy cierpią i potrzebują. Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ TRZECI

Święta Rito, ty która wiele wycierpiałaś od brutalnego i gwałtownego małżonka, potrafiłaś jednak pozostać mu wierna święcąc mu przykładem cierpliwości i łagodności. Twoja modlitwą sprawiłaś jego nawrócenie, jego poprawę, za twoja przyczyna stał się dobrym małżonkiem i przykładnym ojcem. Święta Rito, strzeż wszystkie rodziny. Wyproś małżonkom siłę i odwagę, aby potrafili żyć razem w pokoju, w miłości i w wierności. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ CZWARTY

Święta Rito, ty która swoja roztaczającą opieką, cierpliwością, ale i stanowczością, dawałaś swym synom dobry przykład na co dzień, pomóż i podtrzymuj rodziców w tej trudnej i ważnej rzeczy jaka jest wychowanie dzieci. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj dla mnie łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ PIĄTY

Święta Rito, która przeżyłaś ból po śmierci twojego małżonka i twoich dwóch synów, Ty, która poznałaś czym jest osamotnienie i pusty dom. Ty, która całkowicie poświeciłaś się modlitwie, opiece nad chorymi i biednymi. Módl się za tych, którzy ciężko doświadczają śmierci drogiej osoby, módl się za tych za tych, którzy nagle zostają sami po stracie bliskich… Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SZÓSTY

Święta Rito, pochyl się nad tymi, którzy cię wżywają nie wiedząc dokąd pójść, którzy są zmęczeni, zniechęceni, popadający w rozpacz. Wysłuchaj ich modlitw, użyj ich cierpieniom, wytrzyj ich łzy. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SIÓDMY

Święta Rito, zawsze i we wszystkich okolicznościach twojego życia byłaś przykładem do naśladowania, przykładem pobożności i pokory, przykładem cierpliwości i dobroci. Pomóż nam być zawsze pokornymi wobec Boga, a uczynnymi wobec bliźniego. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ ÓSMY

Święta Rito, ożywiona wielka miłością do Chrystusa ukrzyżowanego i pragnąca ofiarować swe cierpienia do zbawienia dusz, doznałaś szczególnej łaski w dniu, gdy twoje czoło zostało okaleczone cierniem chrystusowej korony… Wyproś nam łaskę głębszego zrozumienia tej wysokiej ceny jaka jest krew wylana przez Jezusa Chrystusa, jakim jest ogrom jego miłości i ofiara jaka uczynił dla odkupienia naszych grzechów. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święta Rito, Ty, która rozmyślałaś nad słowami Jezusa, ty, która żywiłaś się Ewangelia, zaufałaś całkowicie boskiej Opatrzności. Kochałaś Boga i bliźniego. Wyproś dla nas wiarę żywą, silną nadzieje, i stale rosnącą dobroć. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

5 1 vote
Article Rating
Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!


Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
182 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
jadzia
jadzia
2017-02-13 16:38

Św.Rito proszę cię dopomóz memu synowi Michałowi żeby wyleczył się z choroby alkoholowej i agresji, błagam cię dopomóż mu w tym wszystkim

Nina
Nina
2017-02-16 06:19

Św.Rito proszę o zdrowie dla Tomka.

Natalya
Natalya
2017-02-26 02:40

Święta Rito patronko spraw beznadziejnych,
proszę dopomóż mi. Błagam ulituj się nade mną i wysłuchaj moich modlitw. Bardzo potrzebuję Twojego wstawiennictwa.

M
M
2017-02-26 13:57

Święta Rito, proszę Cie o powrót do zdrowia psychicznego i o zdrowie, siłę i pogodę ducha dla moich Najbliższych.

Olga
Olga
2017-02-27 15:41

Św. Rito proszę dopomóż mi abym wyleczyła się z przeczulicy na brzuszku oraz pozbyła sie silnego lęku przed porodem.Błagam wysłuchaj moje modlitwy.

Dorota
Dorota
2017-03-05 15:12

Św . Rito bardzo Cię proszę wstaw się do Matki Bożej i Jej Wszechmogącego syna o miłosierdzie dla moich dzieci,żeby wreszcie znaleźli dobrych partnerów życiowych, szczególnie moja córka aby wreszcie znalazła milość.

Ewa
Ewa
2017-03-06 18:57

Dziękuje Ci Św.Rito za wysłuchanie mojej modlitwy i zesłanie ma mojej drodze życia mężczyznę którego sobie wymodlilam u Ciebie ale przez moja ludzka głupotę i pychę odrzuciłam go ,za co bardzo Ciebie przepraszam i proszę o przebaczenie. Jeśli jest wola Boża żebyśmy byli razem to proszę Cie Sw.Rito o to aby do mnie wrócił .

Ala
Ala
2017-03-21 06:51

Św . Rito bardzo Cię proszę wstaw się do Matki Bożej i Jej Wszechmogącego syna o miłosierdzie dla moich dzieci,żeby wreszcie znaleźli dobrych partnerów życiowych, szczególnie moje córki aby wreszcie znalazła milość.

Smut
Smut
2017-03-26 04:44

Św. Rito pomóż mi… Pomóż mi bezboleśnie uwolnić od człowieka, z którym nie chcę układać sobie życia a na ten moment jestem do tego zmuszona. Wysłuchaj mnie proszę…

elzbieta
elzbieta
2017-03-29 19:56

Dziekuje Ci Sw.Rito za opiekie i ze w trudnych chwilach stawiasz na naszej drodze przyjaznych ludzi,

asia
asia
2017-04-07 18:22

Św.Rito proszę wysłuchaj mojej modlitwy i prośby. Proszę o łaskę macierzyństwa.
Moja sytuacja jest beznadziejna. Wierzę ze mi pomożesz. Tylko w Tobie moja nadzieja.
Daj mi siłę i nadzieję.

Mirka
Mirka
2017-05-14 19:23
Reply to  asia

,nie trac nadziei,bo dla Boga nie ma nic niemozliwego.przeczytaj w internecie o pasku sw.Dominika,modl sie do sw.Idziego,bo to patron takich wlasnie spraw.zycze Bozego blogoslawienstwa

slawek
slawek
2017-04-27 15:54

Święta Rito. Pomóz mi w powrocie do sprawności.

Anna
Anna
2017-05-02 02:07

Św. Rito która zawsze mi pomagasz odzyskac pokój duszy proszę o wstawiennictwo za moje kochane dzieci aby zyły w zgodzie między sobą. Proszę o wstawiennictwo w intencji męża alkoholika aby dostrzegł potrzebę leczenia bo nasza rodzina żyje w wiecznym łęku i strachu.

Sylwia
Sylwia
2017-05-05 00:51

Sylwia swieta rito modle sie do ciebie zebym zaszla w ciaze

Mirka
Mirka
2017-05-14 19:19
Reply to  Sylwia

Sylwio kochana,nie trac nadziei,przeczytaj w internecie o pasku sw.Dominika,modl sie do sw.Idziego patrona kobiet chcacych zajsc w ciaze.Na pewno ci wspaniali swieci wyprosza te laske dla Ciebie.Nie wiem gdzie mieszkasz,ale moze chcialabys odwiedzic sanktuarium Matki Bozej Brzemiennej w Gdansku Matemblewie….pozdrawiam i zycze Bozej pomocy

Małgorzata
Małgorzata
2017-05-06 07:18

Bardzo proszę Cię Święta Rito o pomoc w tej trudnej sprawie, która może zrujnować moje życie.

Elżbieta
Elżbieta
2017-05-08 11:22

Św Rito proszę znajdź dla mnie kochającego i dobrego mężczyznę.ktory pokocha mnie i moją coreczkę.

M.Woźniak
M.Woźniak
2017-05-11 20:04

Św Rito dziękuję za łaskę uwolnienia z ducha nienawiści proszę uproś łaskę nawrócenia i uzdrowienia z otyłości olbrzymiej i depresi dla mojego syna Piotra mama Mirka

Hanna
Hanna
2017-05-12 22:30

Świeta Rito prosze spraw by moj maz Slawek stal sie dobrym ojcem i mezem by przestal spozywac alkohol.i nawrucil sie

Andrzej
Andrzej
2017-05-14 06:51

Święta Rito wysłuchaj i wstawiaj się w moich intencjach do Boga.Módl się za mną.

Robert
Robert
2017-05-15 09:46

Św. Rito wysłuchaj mych próśb. Módl się za mną.

182
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x