Nowenna do św. Rity

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja.

DZIEŃ PIERWSZY

Święta Rito, pobożne i miłe dziecko Pana, już jako młoda dziewczyna wsławiłaś się swą uczynnością, swą czystością serca i oddaniem twoim rodzicom. Wyproś wiele łask dla dzieci, dla ludzi młodych i dla całych rodzin. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DRUGI

Święta Rito, przepełniona łagodnością i miłością, zawsze potrafiłaś opiekować się biednymi i iść z pomocą chorym. Rozdawałaś chleb, roztaczałaś opiekę nad potrzebującymi, dzieliłaś się swą szlachetnością. Pomóż nam stać się dobrymi i uczynnymi wobec tych, którzy cierpią i potrzebują. Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ TRZECI

Święta Rito, ty która wiele wycierpiałaś od brutalnego i gwałtownego małżonka, potrafiłaś jednak pozostać mu wierna święcąc mu przykładem cierpliwości i łagodności. Twoja modlitwą sprawiłaś jego nawrócenie, jego poprawę, za twoja przyczyna stał się dobrym małżonkiem i przykładnym ojcem. Święta Rito, strzeż wszystkie rodziny. Wyproś małżonkom siłę i odwagę, aby potrafili żyć razem w pokoju, w miłości i w wierności. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ CZWARTY

Święta Rito, ty która swoja roztaczającą opieką, cierpliwością, ale i stanowczością, dawałaś swym synom dobry przykład na co dzień, pomóż i podtrzymuj rodziców w tej trudnej i ważnej rzeczy jaka jest wychowanie dzieci. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj dla mnie łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ PIĄTY

Święta Rito, która przeżyłaś ból po śmierci twojego małżonka i twoich dwóch synów, Ty, która poznałaś czym jest osamotnienie i pusty dom. Ty, która całkowicie poświeciłaś się modlitwie, opiece nad chorymi i biednymi. Módl się za tych, którzy ciężko doświadczają śmierci drogiej osoby, módl się za tych za tych, którzy nagle zostają sami po stracie bliskich… Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SZÓSTY

Święta Rito, pochyl się nad tymi, którzy cię wżywają nie wiedząc dokąd pójść, którzy są zmęczeni, zniechęceni, popadający w rozpacz. Wysłuchaj ich modlitw, użyj ich cierpieniom, wytrzyj ich łzy. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SIÓDMY

Święta Rito, zawsze i we wszystkich okolicznościach twojego życia byłaś przykładem do naśladowania, przykładem pobożności i pokory, przykładem cierpliwości i dobroci. Pomóż nam być zawsze pokornymi wobec Boga, a uczynnymi wobec bliźniego. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ ÓSMY

Święta Rito, ożywiona wielka miłością do Chrystusa ukrzyżowanego i pragnąca ofiarować swe cierpienia do zbawienia dusz, doznałaś szczególnej łaski w dniu, gdy twoje czoło zostało okaleczone cierniem chrystusowej korony… Wyproś nam łaskę głębszego zrozumienia tej wysokiej ceny jaka jest krew wylana przez Jezusa Chrystusa, jakim jest ogrom jego miłości i ofiara jaka uczynił dla odkupienia naszych grzechów. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święta Rito, Ty, która rozmyślałaś nad słowami Jezusa, ty, która żywiłaś się Ewangelia, zaufałaś całkowicie boskiej Opatrzności. Kochałaś Boga i bliźniego. Wyproś dla nas wiarę żywą, silną nadzieje, i stale rosnącą dobroć. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!

182
Dodaj komentarz

avatar
175 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
159 Autorzy
AniaVietDorotaEwaWierna Czcicielka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Swieta Rito pomagaj mi z moimi prośbami

Aneta
Gość
Aneta

SWIETA RITO PROSZE CIE O ŁASKE UZDROWIENIA RELACJI MIEDZY MNA A PAWŁEM I POJEDNANIE NAS ZE SOBA

SWIETA RITO PROSZE CIE O ŁASKE PRZEMIANY MYSLI I ZACHOWANIA U PAWŁA ABY ZMIENIAŁ SIE NA LEPSZEGO CZLOWIEKA I DLA MNIE

SWIETA RITO PROSZE CIE O PROSBE BEZNADZIEJNA O ODNOWIENIE KONTAKTOW PAWŁA DO MNIE Z LEPSZYM PISANIEM I CO DZIENNYM PISANIEM

SWIETA RITO MODL SIE ZA NAMI

Dorota
Gość
Dorota

Święta Rito bardzo proszę o uratowanie mojego związku, abyśmy się spotkali we wtorek
Święta Rito módl się za nami

Leokadia Robak
Gość
Leokadia Robak

Swieta Rito prosze Cie o modlitwe i wstawiennictwo do Pana Jezusa i upros potomstwo /wnuczka dla mojej siostry. Modl sie oni tak pragna miec dziecko. Bog zaplac.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Święta Rito bardzo dziękuję za wstawiennictwo w mojej sprawie,dzięki Tobie zaczynają się układać moje sprawy .Mudl się za Nami

Adam
Gość
Adam

Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo przed tronem Bożym i wyjednanie szczęścia dla moich córek Ani i Kasi , wnuczka Wojtusia i wnuczki Wici, dla mojej Małżonki Ireny i o zdrowie dla mnie, aby choroby mnie opuściły. Wierzę, że gdy Ty poprosisz o Łaski dla nas, to zostaną przez Boga w Trójcy jedynego spełnione.

Marika
Gość
Marika

Św. Rito
Błagam Cię o uratowanie mojego małżeństwa
Aby mój mąż znowu mnie pokochał i naszych chłopców żeby chciał wrócić do domu
Oczyść jego duszę i rozum
Otwórz mu oczy by zobaczył w nas dobro i że go nadal kochamy

Kinga
Gość
Kinga

Święta Rita wysłuchała mojej modlitwy. Nadal modlę się do niej za mojego męża.

Maria
Gość
Maria

Święta Rito -proszę abyś wstawiła się u Pana Naszego w mojej i rodziny sprawie .Przez 40 lat opiekowałam się chorym na schizofrenię mężem ,wychowałam troje dzieci i bardzo wiele wycierpieliśmy. Niestety system opieki zdrowotnej zmusił nas do oddania męża do DPS. Swięta Rito dopomóż aby sprawy z tym związane pomyślnie się ułożyły.
Święta Rito -tyle wycierpiałaś przez charakter męża więc mnie najlepiej rozumiesz . Błagam Cię o pomoc

bogusia
Gość
bogusia

Św. Rito proszę o wstawiennictwo w wiadomej prośbie u Pana Boga . Dziękuję za wszystkie łaski.

Sylwia
Gość
Sylwia

Św. Rito proszę o wstawiennictwo u dobrego Boga za moją mamą. Błagam o łaskę uzdrowienia dla niej. Dziękuję za otrzymane łaski.

ryszard
Gość
ryszard

SW RITO BARDZO DZIEKUJE I NADAL PROSZE wstawiaj sie za mna u Pana Jezusa naszego Boga

Basia
Gość
Basia

Święta Rito, wyproś dla mojego syna Andrzeja pracę, dzięki której będzie mógł rodzinie zapewnić bezpieczne życie. Zaopiekuj się jego trójka synów i popraw relacje w jego domu..

Bogusia
Gość
Bogusia

Św. Rito proszę o zdrowie i żeby moje sprawy się ułożyły

Iwona
Gość
Iwona

Świata Rito dziękuje za wyproszenie łask w poprzednim etapie mej choroby Teraz zaczynam wszystko od nowa proszę wyproś u naszego stwórcy łaskę całkowitego uzdrowienia Jezus powiedział prościej o będzie wam dane Czy może mi odmówić jeśli prośby będę składać wraz z tak potężną oblubienica Jezusa?

jolanta
Gość
jolanta

Sw.Rito wypros mnie łaski u Pana naszego Jezusa Chrystusa aby wysłuchał moich próśb.

Emilia
Gość
Emilia

O Św.Rito proszę wstaw się u Boga,aby wysłuchał mojej prośby,abym mogła znalezc dobra i stałą pracę w swoim mieście.Módl się za mną.Amen

Aga
Gość
Aga

Proszę Św Rito wstawiaj się za nami ,byśmy z pomocą Boża wreszcie bez lęku i z nadzieją bdowali trwały związek prowadzący do sakramentu małżeństwa, by Pan nam błogosławił

Irena
Gość
Irena

Sw.Rito proszę o opiekę i zdrowie dla Cecylii,Ireny i Marzeny.Chroń nas przed niebezpieczeństwami,pomóż w rozwiązaniu trudnych spraw osobistych i urzędowych i bądż przy nas w każdym momencie naszego życia.Sw.Rito Potężna Orędowniczko wstawiaj się za nami u Boga- proszę Cię!

Irena
Gość
Irena

Sw.Rito moja droga tak bardzo w niektórych momentach jest podobna do Twojej.Ty znasz co to ból i smutek po stracie kochanych osób,osamotnienie i borykanie się z problemami,które wydają się nie miećkońca…..Bardzo Cię proszę o zdrowie dla Cecylii,Marzeny i dla mnie oraz pomóż mi wytrwać w dobrym i znależć siłę do zmagania się trudnościami życia codziennego.Proszę wysłuchaj mnie Sw.Rito i otocz opieką!