Nowenna do św. Rity

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja.

DZIEŃ PIERWSZY

Święta Rito, pobożne i miłe dziecko Pana, już jako młoda dziewczyna wsławiłaś się swą uczynnością, swą czystością serca i oddaniem twoim rodzicom. Wyproś wiele łask dla dzieci, dla ludzi młodych i dla całych rodzin. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DRUGI

Święta Rito, przepełniona łagodnością i miłością, zawsze potrafiłaś opiekować się biednymi i iść z pomocą chorym. Rozdawałaś chleb, roztaczałaś opiekę nad potrzebującymi, dzieliłaś się swą szlachetnością. Pomóż nam stać się dobrymi i uczynnymi wobec tych, którzy cierpią i potrzebują. Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ TRZECI

Święta Rito, ty która wiele wycierpiałaś od brutalnego i gwałtownego małżonka, potrafiłaś jednak pozostać mu wierna święcąc mu przykładem cierpliwości i łagodności. Twoja modlitwą sprawiłaś jego nawrócenie, jego poprawę, za twoja przyczyna stał się dobrym małżonkiem i przykładnym ojcem. Święta Rito, strzeż wszystkie rodziny. Wyproś małżonkom siłę i odwagę, aby potrafili żyć razem w pokoju, w miłości i w wierności. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ CZWARTY

Święta Rito, ty która swoja roztaczającą opieką, cierpliwością, ale i stanowczością, dawałaś swym synom dobry przykład na co dzień, pomóż i podtrzymuj rodziców w tej trudnej i ważnej rzeczy jaka jest wychowanie dzieci. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj dla mnie łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ PIĄTY

Święta Rito, która przeżyłaś ból po śmierci twojego małżonka i twoich dwóch synów, Ty, która poznałaś czym jest osamotnienie i pusty dom. Ty, która całkowicie poświeciłaś się modlitwie, opiece nad chorymi i biednymi. Módl się za tych, którzy ciężko doświadczają śmierci drogiej osoby, módl się za tych za tych, którzy nagle zostają sami po stracie bliskich… Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SZÓSTY

Święta Rito, pochyl się nad tymi, którzy cię wżywają nie wiedząc dokąd pójść, którzy są zmęczeni, zniechęceni, popadający w rozpacz. Wysłuchaj ich modlitw, użyj ich cierpieniom, wytrzyj ich łzy. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SIÓDMY

Święta Rito, zawsze i we wszystkich okolicznościach twojego życia byłaś przykładem do naśladowania, przykładem pobożności i pokory, przykładem cierpliwości i dobroci. Pomóż nam być zawsze pokornymi wobec Boga, a uczynnymi wobec bliźniego. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ ÓSMY

Święta Rito, ożywiona wielka miłością do Chrystusa ukrzyżowanego i pragnąca ofiarować swe cierpienia do zbawienia dusz, doznałaś szczególnej łaski w dniu, gdy twoje czoło zostało okaleczone cierniem chrystusowej korony… Wyproś nam łaskę głębszego zrozumienia tej wysokiej ceny jaka jest krew wylana przez Jezusa Chrystusa, jakim jest ogrom jego miłości i ofiara jaka uczynił dla odkupienia naszych grzechów. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święta Rito, Ty, która rozmyślałaś nad słowami Jezusa, ty, która żywiłaś się Ewangelia, zaufałaś całkowicie boskiej Opatrzności. Kochałaś Boga i bliźniego. Wyproś dla nas wiarę żywą, silną nadzieje, i stale rosnącą dobroć. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!

182
Dodaj komentarz

avatar
175 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
159 Autorzy
AniaVietDorotaEwaWierna Czcicielka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
megiii
Gość
megiii

Święta Rito błagam o uzdrowienie ze wszystkich bóli i o dobre wyniki badań.

liturgiaipatriotyzmkatolickaeuropa
Gość
liturgiaipatriotyzmkatolickaeuropa

za px,Bóg zapłać.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

św.Rito wyblagaj zgodę w mojej rodzinie u swego niebieskiego Oblubienca.zebysmy święta Zmartwychwstania Pańskiego spędzili razem.

Ewa
Gość
Ewa

Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga i Jezusa Chrystusa w sprawie mojego syna Piotra o udzielenie mu łaski wyjścia z choroby alkoholowej. Dziękuję Ci bardzo moja dobra Św. Rio

Anna
Gość
Anna

Świata Ŕito błagam cie abyśmy z moim mężem pogodzili się i uratowali nasze małżeństwo

Matka
Gość
Matka

Św. Rito proszę o łaskę nauki dla syna, o pomoc w bardzo trudnych sytuacjach,o zdrowie dla niego, błagam najusilniej

Barbara
Gość
Barbara

Swięta Rito proszę Cię z całego serca o modlitwę do Pana o moją rodzinę.Broń nas od nieszczęść i miej nas zawsze pod swoją opieką w tych trudnych dla nas czasach w jakich znaleźliśmy się.Otocz nas swoją opieką.

Aneta
Gość
Aneta

Swieta Rito Prosze Cie o ocieplenie serca i myśli u Pawła K Proszę Cie aby zaczoł ze serca mi pomagać
Swieta Rito pomóż mi

Sara
Gość
Sara

Święta Rito proszę Cię o pomóc dla mojego syna w nauce zwłaszcza w matematyce

Aneta
Gość
Aneta

Święta Rito proszę Cię o uzdrowienie Mojej córeczki która cierpi na chorobę genetyczną. Pomóż Nam.

Dorota Matusik
Gość
Dorota Matusik

Święta Rito błagam Cię o łaskę zdrowia dla mojej bratanicy, aby badania potwierdziły, że nic nie zagraża jej życiu.

Ania Świergocka
Gość
Ania Świergocka

Błagam Cię św.Rita o rozwiązanie problemu mego syna

Tomasz
Gość
Tomasz

Święta Rito Patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię uproś mi u Boga łaskę znalezienia dobrej , stałej , spokojnej , uczciwej i odpowiedniej pracy zgodną z moim powołaniem , a szczególnie z Wolą Bożą. Święta Rito Ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję , że mnie wysłuchasz i nie opuścisz Święta Rito módl się za mną . Amen.

Basiaa
Gość
Basiaa

Święta Rito proszę o wstawiennictwo o uproszenie łask dla moich rodziców i moich sióstr ich rodzin.Błagam, abym w końcu osiągnęła stabilizację w życiu, znalazła dobrą pracę zgodną z moimi oczekiwaniami, znalazła dobrego męża i założyła szczęśliwą rodzinę. Święta Ritko Święta Ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję , że mnie wysłuchasz i nie opuścisz Święta Rito módl się za mną . Amen.

Basia
Gość
Basia

Święta Rito proszę o wstawiennictwo o uproszenie łask dla mnie. Błagam, abym w końcu osiągnęła stabilizację w życiu, znalazła dobrą pracę zgodną z moimi oczekiwaniami, znalazła dobrego męża i założyła szczęśliwą rodzinę. Święta Rito Ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję, że mnie wysłuchasz i nie opuścisz Święta Rito módl się za mną . Proszę, aby relacje z A. zostały uzdrowione, aby nasze serca na nowo zostały wypełnione miłością i połączone prawdziwym uczuciem. Błagam, aby tak się stało. Amen.

Ala
Gość
Ala

Święta Rito bardzo proszę o wstawiennictwo w sprawie uzdrowienia moich relacji z A. Spraw, aby dał Nam jeszcze jedną szansę. Proszę, aby nasze serca na nowo zostały napełnione i połączone szczerym uczuciem i miłością. Błagam, aby tak się stało. Wiem Święta Rito, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Święta Rito Ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję, że mnie wysłuchasz i nie opuścisz Święta Rito módl się za mną. Amen.

Joanna
Gość
Joanna

Święta Rito proszę o zdrowie psychiczne oraz fizyczne mojego dziecka,które niedługo przyjdzie na świat.Proszę też o dobry poród.

Emilia
Gość
Emilia

Święta Rito proszę Cię bym odnalazła bratnią duszę

Barbara
Gość
Barbara

Święta Rito proszę Cię o rozwiązanie naszych problemów.

Irena
Gość
Irena

Święta Rito uspokój ciało i duszę mojego syna Dariusza dodaj otuchy pomóż w rozwiązaniu problemu, pomnóż łaski jakich potrzebuje aby osiągnął radość życia