Nowenna do św. Rity

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja.

DZIEŃ PIERWSZY

Święta Rito, pobożne i miłe dziecko Pana, już jako młoda dziewczyna wsławiłaś się swą uczynnością, swą czystością serca i oddaniem twoim rodzicom. Wyproś wiele łask dla dzieci, dla ludzi młodych i dla całych rodzin. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DRUGI

Święta Rito, przepełniona łagodnością i miłością, zawsze potrafiłaś opiekować się biednymi i iść z pomocą chorym. Rozdawałaś chleb, roztaczałaś opiekę nad potrzebującymi, dzieliłaś się swą szlachetnością. Pomóż nam stać się dobrymi i uczynnymi wobec tych, którzy cierpią i potrzebują. Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ TRZECI

Święta Rito, ty która wiele wycierpiałaś od brutalnego i gwałtownego małżonka, potrafiłaś jednak pozostać mu wierna święcąc mu przykładem cierpliwości i łagodności. Twoja modlitwą sprawiłaś jego nawrócenie, jego poprawę, za twoja przyczyna stał się dobrym małżonkiem i przykładnym ojcem. Święta Rito, strzeż wszystkie rodziny. Wyproś małżonkom siłę i odwagę, aby potrafili żyć razem w pokoju, w miłości i w wierności. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ CZWARTY

Święta Rito, ty która swoja roztaczającą opieką, cierpliwością, ale i stanowczością, dawałaś swym synom dobry przykład na co dzień, pomóż i podtrzymuj rodziców w tej trudnej i ważnej rzeczy jaka jest wychowanie dzieci. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj dla mnie łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ PIĄTY

Święta Rito, która przeżyłaś ból po śmierci twojego małżonka i twoich dwóch synów, Ty, która poznałaś czym jest osamotnienie i pusty dom. Ty, która całkowicie poświeciłaś się modlitwie, opiece nad chorymi i biednymi. Módl się za tych, którzy ciężko doświadczają śmierci drogiej osoby, módl się za tych za tych, którzy nagle zostają sami po stracie bliskich… Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SZÓSTY

Święta Rito, pochyl się nad tymi, którzy cię wżywają nie wiedząc dokąd pójść, którzy są zmęczeni, zniechęceni, popadający w rozpacz. Wysłuchaj ich modlitw, użyj ich cierpieniom, wytrzyj ich łzy. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SIÓDMY

Święta Rito, zawsze i we wszystkich okolicznościach twojego życia byłaś przykładem do naśladowania, przykładem pobożności i pokory, przykładem cierpliwości i dobroci. Pomóż nam być zawsze pokornymi wobec Boga, a uczynnymi wobec bliźniego. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ ÓSMY

Święta Rito, ożywiona wielka miłością do Chrystusa ukrzyżowanego i pragnąca ofiarować swe cierpienia do zbawienia dusz, doznałaś szczególnej łaski w dniu, gdy twoje czoło zostało okaleczone cierniem chrystusowej korony… Wyproś nam łaskę głębszego zrozumienia tej wysokiej ceny jaka jest krew wylana przez Jezusa Chrystusa, jakim jest ogrom jego miłości i ofiara jaka uczynił dla odkupienia naszych grzechów. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święta Rito, Ty, która rozmyślałaś nad słowami Jezusa, ty, która żywiłaś się Ewangelia, zaufałaś całkowicie boskiej Opatrzności. Kochałaś Boga i bliźniego. Wyproś dla nas wiarę żywą, silną nadzieje, i stale rosnącą dobroć. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

5 1 vote
Article Rating
Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!


Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
182 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
megiii
megiii
2018-03-05 22:27

Święta Rito błagam o uzdrowienie ze wszystkich bóli i o dobre wyniki badań.

liturgiaipatriotyzmkatolickaeuropa
liturgiaipatriotyzmkatolickaeuropa
2018-03-12 23:22

za px,Bóg zapłać.

Elżbieta
Elżbieta
2018-03-17 17:46

św.Rito wyblagaj zgodę w mojej rodzinie u swego niebieskiego Oblubienca.zebysmy święta Zmartwychwstania Pańskiego spędzili razem.

Ewa
Ewa
2018-03-17 21:02

Św.Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga i Jezusa Chrystusa w sprawie mojego syna Piotra o udzielenie mu łaski wyjścia z choroby alkoholowej. Dziękuję Ci bardzo moja dobra Św. Rio

Anna
Anna
2018-03-18 11:44

Świata Ŕito błagam cie abyśmy z moim mężem pogodzili się i uratowali nasze małżeństwo

Matka
Matka
2018-03-20 06:58

Św. Rito proszę o łaskę nauki dla syna, o pomoc w bardzo trudnych sytuacjach,o zdrowie dla niego, błagam najusilniej

Barbara
Barbara
2018-03-21 17:07

Swięta Rito proszę Cię z całego serca o modlitwę do Pana o moją rodzinę.Broń nas od nieszczęść i miej nas zawsze pod swoją opieką w tych trudnych dla nas czasach w jakich znaleźliśmy się.Otocz nas swoją opieką.

Aneta
Aneta
2018-03-22 10:54

Swieta Rito Prosze Cie o ocieplenie serca i myśli u Pawła K Proszę Cie aby zaczoł ze serca mi pomagać
Swieta Rito pomóż mi

Sara
Sara
2018-03-25 22:32

Święta Rito proszę Cię o pomóc dla mojego syna w nauce zwłaszcza w matematyce

Aneta
Aneta
2018-03-25 22:35

Święta Rito proszę Cię o uzdrowienie Mojej córeczki która cierpi na chorobę genetyczną. Pomóż Nam.

Dorota Matusik
Dorota Matusik
2018-04-05 21:36

Święta Rito błagam Cię o łaskę zdrowia dla mojej bratanicy, aby badania potwierdziły, że nic nie zagraża jej życiu.

Ania Świergocka
Ania Świergocka
2018-04-07 19:49

Błagam Cię św.Rita o rozwiązanie problemu mego syna

Tomasz
Tomasz
2018-04-10 21:57

Święta Rito Patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię uproś mi u Boga łaskę znalezienia dobrej , stałej , spokojnej , uczciwej i odpowiedniej pracy zgodną z moim powołaniem , a szczególnie z Wolą Bożą. Święta Rito Ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję , że mnie wysłuchasz i nie opuścisz Święta Rito módl się za mną . Amen.

Basiaa
Basiaa
2018-04-11 08:17

Święta Rito proszę o wstawiennictwo o uproszenie łask dla moich rodziców i moich sióstr ich rodzin.Błagam, abym w końcu osiągnęła stabilizację w życiu, znalazła dobrą pracę zgodną z moimi oczekiwaniami, znalazła dobrego męża i założyła szczęśliwą rodzinę. Święta Ritko Święta Ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję , że mnie wysłuchasz i nie opuścisz Święta Rito módl się za mną . Amen.

Basia
Basia
2018-04-16 09:39

Święta Rito proszę o wstawiennictwo o uproszenie łask dla mnie. Błagam, abym w końcu osiągnęła stabilizację w życiu, znalazła dobrą pracę zgodną z moimi oczekiwaniami, znalazła dobrego męża i założyła szczęśliwą rodzinę. Święta Rito Ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję, że mnie wysłuchasz i nie opuścisz Święta Rito módl się za mną . Proszę, aby relacje z A. zostały uzdrowione, aby nasze serca na nowo zostały wypełnione miłością i połączone prawdziwym uczuciem. Błagam, aby tak się stało. Amen.

Ala
Ala
2018-04-17 13:12

Święta Rito bardzo proszę o wstawiennictwo w sprawie uzdrowienia moich relacji z A. Spraw, aby dał Nam jeszcze jedną szansę. Proszę, aby nasze serca na nowo zostały napełnione i połączone szczerym uczuciem i miłością. Błagam, aby tak się stało. Wiem Święta Rito, że dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Święta Rito Ufam Ci i w Tobie pokładam nadzieję, że mnie wysłuchasz i nie opuścisz Święta Rito módl się za mną. Amen.

Joanna
Joanna
2018-05-03 15:17

Święta Rito proszę o zdrowie psychiczne oraz fizyczne mojego dziecka,które niedługo przyjdzie na świat.Proszę też o dobry poród.

Emilia
Emilia
2018-05-06 14:41

Święta Rito proszę Cię bym odnalazła bratnią duszę

Barbara
Barbara
2018-05-08 13:29

Święta Rito proszę Cię o rozwiązanie naszych problemów.

Irena
Irena
2018-05-09 08:35

Święta Rito uspokój ciało i duszę mojego syna Dariusza dodaj otuchy pomóż w rozwiązaniu problemu, pomnóż łaski jakich potrzebuje aby osiągnął radość życia

182
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x