Nowenna do św. Rity

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja.

DZIEŃ PIERWSZY

Święta Rito, pobożne i miłe dziecko Pana, już jako młoda dziewczyna wsławiłaś się swą uczynnością, swą czystością serca i oddaniem twoim rodzicom. Wyproś wiele łask dla dzieci, dla ludzi młodych i dla całych rodzin. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DRUGI

Święta Rito, przepełniona łagodnością i miłością, zawsze potrafiłaś opiekować się biednymi i iść z pomocą chorym. Rozdawałaś chleb, roztaczałaś opiekę nad potrzebującymi, dzieliłaś się swą szlachetnością. Pomóż nam stać się dobrymi i uczynnymi wobec tych, którzy cierpią i potrzebują. Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ TRZECI

Święta Rito, ty która wiele wycierpiałaś od brutalnego i gwałtownego małżonka, potrafiłaś jednak pozostać mu wierna święcąc mu przykładem cierpliwości i łagodności. Twoja modlitwą sprawiłaś jego nawrócenie, jego poprawę, za twoja przyczyna stał się dobrym małżonkiem i przykładnym ojcem. Święta Rito, strzeż wszystkie rodziny. Wyproś małżonkom siłę i odwagę, aby potrafili żyć razem w pokoju, w miłości i w wierności. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ CZWARTY

Święta Rito, ty która swoja roztaczającą opieką, cierpliwością, ale i stanowczością, dawałaś swym synom dobry przykład na co dzień, pomóż i podtrzymuj rodziców w tej trudnej i ważnej rzeczy jaka jest wychowanie dzieci. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj dla mnie łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ PIĄTY

Święta Rito, która przeżyłaś ból po śmierci twojego małżonka i twoich dwóch synów, Ty, która poznałaś czym jest osamotnienie i pusty dom. Ty, która całkowicie poświeciłaś się modlitwie, opiece nad chorymi i biednymi. Módl się za tych, którzy ciężko doświadczają śmierci drogiej osoby, módl się za tych za tych, którzy nagle zostają sami po stracie bliskich… Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SZÓSTY

Święta Rito, pochyl się nad tymi, którzy cię wżywają nie wiedząc dokąd pójść, którzy są zmęczeni, zniechęceni, popadający w rozpacz. Wysłuchaj ich modlitw, użyj ich cierpieniom, wytrzyj ich łzy. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SIÓDMY

Święta Rito, zawsze i we wszystkich okolicznościach twojego życia byłaś przykładem do naśladowania, przykładem pobożności i pokory, przykładem cierpliwości i dobroci. Pomóż nam być zawsze pokornymi wobec Boga, a uczynnymi wobec bliźniego. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ ÓSMY

Święta Rito, ożywiona wielka miłością do Chrystusa ukrzyżowanego i pragnąca ofiarować swe cierpienia do zbawienia dusz, doznałaś szczególnej łaski w dniu, gdy twoje czoło zostało okaleczone cierniem chrystusowej korony… Wyproś nam łaskę głębszego zrozumienia tej wysokiej ceny jaka jest krew wylana przez Jezusa Chrystusa, jakim jest ogrom jego miłości i ofiara jaka uczynił dla odkupienia naszych grzechów. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święta Rito, Ty, która rozmyślałaś nad słowami Jezusa, ty, która żywiłaś się Ewangelia, zaufałaś całkowicie boskiej Opatrzności. Kochałaś Boga i bliźniego. Wyproś dla nas wiarę żywą, silną nadzieje, i stale rosnącą dobroć. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!

182
Dodaj komentarz

avatar
175 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
159 Autorzy
AniaVietDorotaEwaWierna Czcicielka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Irena
Gość
Irena

Święta Rito chroń mojego syna , pomóż rozwiązać problemy , wyproś potrzebna łaski u Boga

Basia
Gość
Basia

Swięta Rito proszę o wstawiennictwo w sprawie znalezienie dobrej i stalej pracy, której tak bardzo potrzebuje. Spraw, aby pracy była zgodna z moimi oczekiwaniami, lepiej płatna i w miłej atmosferze z życzliwymi ludźmi. Proszę wysluchaj moich próśb. Amen

Markowski Tomek
Gość
Markowski Tomek

Świata Rito błagam o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej siostry Madzi o szczęśliwy przebieg operacji proszę Cię o wstawiennictwo do milosiernego Pana Boga i Jego Syna Jednorodzinnego a Pana Naszego Jezusa Chrystusa

Aga
Gość
Aga

Św Rito błagam o zdrowie, siłę i prawidłowy rozwój dla mojego dziecka które rośnie w moim łonie, proszę cię o prawidłowy przebieg ciąży jak i rozwiązanie. Proszę również o zdrowie dla mnie abym w pełni mogła cieszyć się macierzyństwem

Zrozpaczona
Gość
Zrozpaczona

Święta Rito błagam o wiarę i spowiedż św. dla córki i żięcia..Błagam o godne traktowanie w pracy żebym nie zwariowała, Niech skończą się te okropne zdarzenia.BŁAGAM! ULITUJ SIĘ.W TOBIE ostatnia nadzieja.

Weronika
Gość
Weronika

Święta Rito proszę Cię o łaskę aby zdała maturę.

Aneta
Gość
Aneta

Swieta Rito Prosze Cie o Łaske o odnowienie kontaktów Pawła K i pojednanie sie

Swieta Rito Prosze

Edyta
Gość
Edyta

Swieta Rito prosze o dar macierzynstwa, o upragnione dziecko

Aneta
Gość
Aneta

Swieta Rito Prosze Cie o Łaske odnowienia kontaktów Pawła K i pojednanie sie
Święta Rito aby nie czoł do mnie urazy ,gniewu ,nienawisci i wulgarnosci
Prosze pomóż

Aneta
Gość
Aneta

Swieta Rito Prosze Cie o Łaske pojednania z Pawłem K

Aneta
Gość
Aneta

Swieta Rito prosze Cie o Łaske o odnowienie kontaktów Pawła K i pojednanie sie

Ania
Gość
Ania

Św Rita błagam o urodzenie zdrowego dzidziusia

Aneta
Gość
Aneta

Święta Rito prosze Cie o Łaske odnowienia kontaktu Pawła K i pojednanie sie

Ania
Użytkownik
Ania

Udało Ci się wymyślić tą łaskę ?

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Św Rito,Ty wiesz o Cię proszę,wiesz czego pragnę i w czym potrzebuje Twojej pomocy,wysłuchaj mnie i pomóż,bardzo proszę

Marta
Gość
Marta

Proszę o pojednanie w Rodzinach, abyśmy się wszyscy prawdziwie kochali, abyśmy dobrze wychowywali dzieci i o zdrowie

Dariusz
Gość
Dariusz

Święta Rito błagam cię abyś uprosiła Boga o łaski dla mnie o które proszę ciebie w codziennej modlitwie

Tomek
Gość
Tomek

Świata Rito proszę Cię o cud uzdrowienia mojej siostry Madzi z choroby nowotworowej

Mahda
Gość
Mahda

Święta Rita tyle juz mi pomogłas. Pozwól mi dokończyć to co zaczęliśmy razem. W tym w czym mi tak pomogłas. Pozwól mi sie zmienić i zmień mojego byłego chlopaka połącz nas znowu razem proszę

jacek
Gość
jacek

św Rito wybłagaj mi łaskę wytrwania w trzeżwosci uproś boga aby choroba na którą cierpię nie zawładneła moją duszą iciałem oraz by żona moja ktorą kocham najmocniej na świecie nieodeszła odemnie trwala przymnie i wspierała w walce z chorobą w miłosci jedności i braterstwie

jacek
Gość
jacek

ŚW RITO BŁGAM CIĘ WYPROŚ MI U PANA BOGA NASZEGO LASKĘ TRWANIA W TRZEŻWOŚCI SPRAW BY CHOROBA NAK TÓRĄ CIERPIĘ NIEZAWŁADNELA MOJĄ DUSZĄ I CIAŁEM ORAZ BY MOJA KOCHANA ŻONA NIE ODESZŁA ODEMNIE WSPIERALA MNIE W WALCE Z CHOROBĄ W MIŁOŚĆI JEDNOŚĆI I BRATERSTWIE BLAGAM ROWNIEZ WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI BY WSPARLI MOJĄ PROŚBĘ SZCZERĄ MODLITWĄ