Święta Rito dziękuję za wysłuchanie prośby

Często jest tak, że długo prosimy i modlimy się w jakiejś intencji. Później ona się spełnia, a my zapominamy podziękować. Tak było też ze mną. Kiedyś dość intensywnie modliłam się do św.Rity o męża.

Modliłam się dość długo. Później poznałam chłopaka, bardzo szybko stwierdziliśmy, że chcemy się pobrać. Lata mijały a my już mamy za sobą 10-tą rocznicę ślubu. I niedawno przypomniałam sobie, że ja kiedyś modliłam się o męża do św.Rity i chyba w tym naszym szybkim tempie życia zapomniałam podziękować.

Dziękuję Ci św.Rito za męża, za 10 lat małżeństwa i za to, że oboje jesteśmy niedoskonali, ale cudownie się uzupełniamy i wspieramy. Mimo, że czasu są trudne i sytuacja z pracą trudna, to i tak potrafimy się wspierać i iść razem przed siebie. Może to świadectwo z perspektywy czasu nawet bardziej jest wymowne i da nadzieję inny samotnym osobom w zawierzeniu i modlitwie do św.Rity.

Św. Rito dziękuję za wysłuchanie prośby i proszę o dalszą pomoc w rozwiązaniu obecnych trudności związanych z szukaniem dla mnie pracy. Niech to świadectwo wzmacnia inne osoby i niech zachęci inne osoby do modlitwy. Każdy z nas niech wybierze stosowną modlitwę dla siebie i odda swoje życie Bogu. Chwała Panu!

Anna

Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia

78
Dodaj komentarz

avatar
74 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
27 Autorzy
GosiaMonika LosekKasiaSmutnamaria gajdzik @ onet.eu Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ola
Gość
Ola

Św.Rito bądź przy mnie i mnie pocieszaj kiedy mam myśli ,że moje życie straciło sens.Proszę ,żebyś wstawiła się u Jezusa i uprosiła u Niego łaskę ponownego zejścia się mnie i mojego partnera .Dzieci mają cały czas nadzieję ,że wrócimy do siebie. To rozrywa mi serce każdego dnia.Wiesz,że było mi przy nim ciężko przez te wszystkie lata ,ale Twój przykład dał mi wiarę, że można zmienić nawet najbardziej zatwardziały charakter.Proszę o wzgląd na dzieci ,które są niczemu nie winne.Nie opuszczaj mnie nigdy ,żebym z Twoją pomocą dawała radę i była mężna .

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Sw Rito proszę Cię pomóż mi w intencji Tobie wiadomej

anna
Gość
anna

Błagam o cud zdrowia bez raka, spokoj, milosc, nadzieje oraz wygrana w sadzie za cierpienia…wstaw sie za mnie matko

mada
Gość
mada

Św Rito wiele razy mi pomagałaś.Proszę o pomoc w sprawie Damiana ,pomóż mu aby jego serce skruszało ,proszę o jego przemianę ,za Jakuba o mądrość i dobrą żonę dla niego i za Rafała o mądry wybór szkoły .Przychodzę do Ciebie z workiem próśb ,proszę w dniu Matki ,pomóż moim synom.

agnieszka krzeszowiak
Gość
agnieszka krzeszowiak

Św.Rito prosze cię o zdrowie dla mojej rodziny I szczęście żebyśmy wyszli z problemòw finansowych Ament

leokadiazajk
Gość
leokadiazajk

Święta Rito dziękuję Ci za wstawiennictwo w oczekiwaniu na diagnozę lekarską Huberta.Diagnoza nie jest tragiczna jak przedstawiono ją po biopsji .i pierwszym badaniu .Dziękuję wdzięczna zawsze .

ela
Gość
ela

Św.Rito bądź przy mnie i mnie pocieszaj kiedy mam myśli ,że moje życie straciło sens,abym przez te trzy dni nazbierala i sprzedala jagody,abym zdobyla pieniadze na bierzace potzreby,abym dostala prace chalupnicza i wyszla z tych wszystkich problemow finansowych,uczyn cud,blagam pomoz mi bo ja juz nie mam sily tak dalej walczyc i klamac aby mojej rodzinie bylo lepiej,pomoz blagam,wspieraj i pomagaj mi kazdego dnia

Ola
Gość
Ola

Pani Elu. Życzę Pani powodzenia w zbieraniu .Ja też się wybieram ,ale u Nas jeszcze z tydzień trzeba poczekać. Mieszkam na Mazurach.Też muszę podreperować budżet domowy.Ale dla Pani życzę jak najlepszych zbiorów i wielu nabywców.

Aneta
Gość
Aneta

SWIETA RITO PROSZE CIE ODNOW I UZDROW RELACJE MIEDZY PAWŁEM A MNA
PROSZE CIE O POMOC

Aneta
Gość
Aneta

Swieta Rito Proszę Cie o Pomoc w sprawie Pawła pomóż odnowić relacje miedzy nami
Jestem zrezygnowana

maria gajdzik @ onet.eu
Gość
maria gajdzik @ onet.eu

Święta Rito,dziękuję Ci za to ,że mi pomogłaś , zaniosłaś do Jezusa moje błagania.Znowu Cię proszę, pomóż mi. Od ponad roku moje dzieci się poróżniły i nie ma widoków na pojednanie.Proszę Cię Świa Moja Rito,poproś Mamę Pana Jezusa,zanieście razem moje błagania przedTron Boży.Ufam , że doczekam zgody, mimo moich 67 lat życia.

Smutna
Gość
Smutna

Proszę Cię Swięta Rito, zajmij się moja prosba w wiadomej Ci sprawie, to dla mnie bardzo wazne. Ufam Ci z całego serca.

Kasia
Gość
Kasia

Kochana Święta RITO prosze Cię o zdrowie dla mnie.Prosze o wyjście z długów i w pracy o dobre zarobki.kocham Cię ŚWIĘTA RITO.

Monika Losek
Gość
Monika Losek

Dziękuję Ci Święta Rito za wszystko ❤

Gosia
Gość
Gosia

Św. Rito pokieruj moją drogą i umysłem, abym mogła odnaleźć złoty łańcuszek który zapodziałam, zgubiłam, gdzieś położyłam. Moja mama jest bardzo zła na mnie, bo to był łańcuszek od babci i to była droga rzecz. Błagam o cud.