Święta Rito dziękuję za wysłuchanie prośby

Często jest tak, że długo prosimy i modlimy się w jakiejś intencji. Później ona się spełnia, a my zapominamy podziękować. Tak było też ze mną. Kiedyś dość intensywnie modliłam się do św.Rity o męża.

Modliłam się dość długo. Później poznałam chłopaka, bardzo szybko stwierdziliśmy, że chcemy się pobrać. Lata mijały a my już mamy za sobą 10-tą rocznicę ślubu. I niedawno przypomniałam sobie, że ja kiedyś modliłam się o męża do św.Rity i chyba w tym naszym szybkim tempie życia zapomniałam podziękować.

Dziękuję Ci św.Rito za męża, za 10 lat małżeństwa i za to, że oboje jesteśmy niedoskonali, ale cudownie się uzupełniamy i wspieramy. Mimo, że czasu są trudne i sytuacja z pracą trudna, to i tak potrafimy się wspierać i iść razem przed siebie. Może to świadectwo z perspektywy czasu nawet bardziej jest wymowne i da nadzieję inny samotnym osobom w zawierzeniu i modlitwie do św.Rity.

Św. Rito dziękuję za wysłuchanie prośby i proszę o dalszą pomoc w rozwiązaniu obecnych trudności związanych z szukaniem dla mnie pracy. Niech to świadectwo wzmacnia inne osoby i niech zachęci inne osoby do modlitwy. Każdy z nas niech wybierze stosowną modlitwę dla siebie i odda swoje życie Bogu. Chwała Panu!

Anna

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

0 0 votes
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
79 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
2017-05-07 18:19

Św.Rito bądź przy mnie i mnie pocieszaj kiedy mam myśli ,że moje życie straciło sens.Proszę ,żebyś wstawiła się u Jezusa i uprosiła u Niego łaskę ponownego zejścia się mnie i mojego partnera .Dzieci mają cały czas nadzieję ,że wrócimy do siebie. To rozrywa mi serce każdego dnia.Wiesz,że było mi przy nim ciężko przez te wszystkie lata ,ale Twój przykład dał mi wiarę, że można zmienić nawet najbardziej zatwardziały charakter.Proszę o wzgląd na dzieci ,które są niczemu nie winne.Nie opuszczaj mnie nigdy ,żebym z Twoją pomocą dawała radę i była mężna .

Elżbieta
Elżbieta
2017-05-09 10:36

Sw Rito proszę Cię pomóż mi w intencji Tobie wiadomej

anna
anna
2017-05-17 15:00

Błagam o cud zdrowia bez raka, spokoj, milosc, nadzieje oraz wygrana w sadzie za cierpienia…wstaw sie za mnie matko

mada
mada
2017-05-26 08:57

Św Rito wiele razy mi pomagałaś.Proszę o pomoc w sprawie Damiana ,pomóż mu aby jego serce skruszało ,proszę o jego przemianę ,za Jakuba o mądrość i dobrą żonę dla niego i za Rafała o mądry wybór szkoły .Przychodzę do Ciebie z workiem próśb ,proszę w dniu Matki ,pomóż moim synom.

agnieszka krzeszowiak
agnieszka krzeszowiak
2017-06-04 20:56

Św.Rito prosze cię o zdrowie dla mojej rodziny I szczęście żebyśmy wyszli z problemòw finansowych Ament

leokadiazajk
leokadiazajk
2017-06-09 18:47

Święta Rito dziękuję Ci za wstawiennictwo w oczekiwaniu na diagnozę lekarską Huberta.Diagnoza nie jest tragiczna jak przedstawiono ją po biopsji .i pierwszym badaniu .Dziękuję wdzięczna zawsze .

ela
ela
2017-06-15 21:26

Św.Rito bądź przy mnie i mnie pocieszaj kiedy mam myśli ,że moje życie straciło sens,abym przez te trzy dni nazbierala i sprzedala jagody,abym zdobyla pieniadze na bierzace potzreby,abym dostala prace chalupnicza i wyszla z tych wszystkich problemow finansowych,uczyn cud,blagam pomoz mi bo ja juz nie mam sily tak dalej walczyc i klamac aby mojej rodzinie bylo lepiej,pomoz blagam,wspieraj i pomagaj mi kazdego dnia

Ola
Ola
2017-07-02 09:59
Reply to  ela

Pani Elu. Życzę Pani powodzenia w zbieraniu .Ja też się wybieram ,ale u Nas jeszcze z tydzień trzeba poczekać. Mieszkam na Mazurach.Też muszę podreperować budżet domowy.Ale dla Pani życzę jak najlepszych zbiorów i wielu nabywców.

Aneta
Aneta
2017-07-01 16:48

SWIETA RITO PROSZE CIE ODNOW I UZDROW RELACJE MIEDZY PAWŁEM A MNA
PROSZE CIE O POMOC

Aneta
Aneta
2017-07-01 16:50

Swieta Rito Proszę Cie o Pomoc w sprawie Pawła pomóż odnowić relacje miedzy nami
Jestem zrezygnowana

maria gajdzik @ onet.eu
maria gajdzik @ onet.eu
2017-10-07 15:22

Święta Rito,dziękuję Ci za to ,że mi pomogłaś , zaniosłaś do Jezusa moje błagania.Znowu Cię proszę, pomóż mi. Od ponad roku moje dzieci się poróżniły i nie ma widoków na pojednanie.Proszę Cię Świa Moja Rito,poproś Mamę Pana Jezusa,zanieście razem moje błagania przedTron Boży.Ufam , że doczekam zgody, mimo moich 67 lat życia.

Smutna
Smutna
2017-10-25 22:39

Proszę Cię Swięta Rito, zajmij się moja prosba w wiadomej Ci sprawie, to dla mnie bardzo wazne. Ufam Ci z całego serca.

Kasia
Kasia
2018-04-07 15:44

Kochana Święta RITO prosze Cię o zdrowie dla mnie.Prosze o wyjście z długów i w pracy o dobre zarobki.kocham Cię ŚWIĘTA RITO.

Monika Losek
Monika Losek
2018-07-24 22:13

Dziękuję Ci Święta Rito za wszystko ❤

Gosia
Gosia
2018-07-30 15:09

Św. Rito pokieruj moją drogą i umysłem, abym mogła odnaleźć złoty łańcuszek który zapodziałam, zgubiłam, gdzieś położyłam. Moja mama jest bardzo zła na mnie, bo to był łańcuszek od babci i to była droga rzecz. Błagam o cud.

Dorota Kutyła
Dorota Kutyła
2020-05-05 15:29

Dziękuję św. Ricie za nadzieję, jaką daje, za te wszystkie modlitwy, które mogłam do Niej zanieść, za róże, za piękne chwile spędzone w miejscach Jej kultu i polecam wszystkie tu złożone intencje.
Dorota

79
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!