Zawsze Święta Rita mnie wysłuchała i pomogła!

Przez 2 lata byłam w związku z cudownym mężczyzną, o którego wcześniej już się modliłam. Wszystko między nami układało się dobrze aż do czasu gdy on wyjechał do Hiszpanii za pracą. Kiedy ustaliliśmy już datę jego powrotu do Polski  po raz kolejny pojawiły się problemy. Znów chodziło o pieniądze.

Mój ukochany stwierdził, że te problemy finansowe są tak duże, że lepiej będzie jak się rozstaniemy i żebym mu wybaczyła. Nie rozumiałam tego, dlaczego woli odejść ode mnie niż opowiedzieć mi dokładnie jakie ma problemy i dlaczego nie poprosi mnie o pomoc skoro wie, że zawsze mu pomogę. Przecież go kocham i on twierdzi że kocha mnie. Przestał się odzywać do mnie. Nie miałam z nim żadnego kontaktu. Numer telefonu był nieaktywny, na portalu internetowym się nie logował, na maile które wysyłałam, nie odpisywał. Byłam załamana, nie wiedziałam co mam robić, jak się z nim skontaktować, porozmawiać i pomóc.  Mogłam tylko czekać cierpliwie aż się odezwie.

Wcześniej już modliłam się w intencji naszego związku modlitwami do Świętej Rity i nigdy nie zostałam opuszczona. Zawsze Święta Rita mnie wysłuchała i pomogła. Wierzę gorąco, że moja kochana Święta Rita zaprowadziła mnie do Naszej Mateńki i tak poznałam tę modlitwę jaką jest NOWENNA POMPEJAŃSKA.

Rozpoczęłam więc odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Dni mijały, ja modliłam się nadal,  jednak z każdym dniem było coraz ciężej, pojawiły się wątpliwości  czy moja intencja – o powrót ukochanej osoby-nie jest zbyt błaha. Nigdy nie wątpiłam w to że Bóg i Maryja mogą to dla mnie zrobić, jednak wiele razy zastanawiałam się czy moja prośba jest zgodna z Wolą Pana. To budziło moje wątpliwości, ale wtedy czytałam słowa Mateńki by Jej zawierzyć. To dodawało mi ponownie wiary i umacniało mnie w modlitwie. Jej słowa, że Ona nikogo nie opuści bo jest naszą Matką i kocha nas napełniały mnie radością i spokojem. W 18. dniu odmawiania Nowenny Pompejańskiej  mój ukochany odezwał się.  Znów jesteśmy w kontakcie. Nadal mnie kocha i pragnie wrócić do Polski.

Urszula

0 0 vote
Article Rating
Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia


Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x