Modlitwa o przezwyciężenie pokus i trudności

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego.

Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę (wymień łaskę, o którą prosisz).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.

Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Modlitwa o przezwyciężenie pokus i trudności"

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o
Aneta
Gość

SWIETA RITO POMOZ MI TAK CIE PROSZE ABY PAWEŁ ODEZWAŁ SIE DO MNIE I PROSZE ABY ZACZOŁ TESKNIC ZA MNA TAK JAK JA TESKNIE ZA NIM I KOCHAM GO ,MOJE UCZUCIE RWIE SIE DO NIEGO
SWIETA RITO POMOZ

ryszard
Gość

sw Rito upros laske u PANA JEZUSA BADZ WOLA TWOJA JEZU TY WSZYSTKO MOZESZ