Błyskawiczna pomoc

Święta Rita często pomaga mi w trudnych sytuacjach, które wymagają natychmiastowej interwencji.

Więcej…

Anna: Egzamin na prawo jazdy

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem jak się sw. Rita pomogła mi zdać egzamin na prawo jazdy. O tej wielkiej świętej słyszałam wiele razy, czytałam świadectwa ale nigdy jakoś nie byłam przekonana, że jest to święta dla mnie, myliłam się. Kiedy ukończyłam kurs na prawo jazdy i zdałam egzamin teoretyczny przyszedł czas na egzamin praktyczny.

Więcej…

Ania: Dziękuję za pomoc i wstawiennictwo

Róże

Od dwóch lat modlę się do Św. Rity jest wspaniałą orędowniczką, można powierzyć jej swoje troski i otrzymać wstawiennictwo. Dziękuję św. Rito za pomoc za Twoje wstawiennictwo. Kochani modlitwa i wiara zmienia nasze życie, małymi krokami otwieramy nasze sera. Kochana Święta Rito módl się za nami.

Klara: Egzamin i miłość

Dokładnie 22.09.2019 r., na 6 dni przed egzaminem wstępnym na aplikację adwokacką, chłopak zabrał mnie na moją prośbę na mszę za wstawiennictwem św. Rity do kościoła św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krakowie. Dodam, iż było to moje trzecie podejście do tego egzaminu. Bardzo się bałam tego egzaminu.

Więcej…

Anonim: Zdany egzamin

Naprawdę dzieją się cuda. Miałam ważny egzamin, na który zaspałam, zatem zaczęłam się modlić do św. Rity, która to sprawiła, że weszłam z drugą grupą parę godzin później i zdałam.

Michał: Przyjęcie na studia

Matura nie poszła mi tak dobrze jak chciałem, tuż przed jej rozpoczęciem zachorowałem, ponadto ogromny stres związany z egzaminami utrudnił mi pełne wykorzystanie swoich umiejętności. Niestety kiedy przyszły wyniki rekrutacji na studia okazało się że jestem niewiele pod progiem. Bardzo mi zależało właśnie na tym kierunku (nie tylko z powodów związanych z nauką).

Więcej…

Dominika: Zdane egzaminy

Często po wysłuchanej prośbie, o którą modliłam się do Św. Rity zastanawiałam się, jak mogę pokazać ludziom jej wielką moc wstawiennictwa i podziękować za wysłuchanie. Aż trafiłam na tę stronę. Czuję, że muszę to zrobić, bo wierzę, że przyczyniła się do spełnienia moich próśb. Pierwsza sytuacja, w której mnie wysłuchała była w momencie, kiedy chłopak męczył się ze zdaniem egzaminu na studiach.

Więcej…

Aleksandra: Wyjaśnienie sytuacji

Chciałabym podziękować świętej Ricie za otrzymanie łaski, o którą prosiłam- rozmowy z pewną osobą i o jakiekolwiek ułożenie sytuacji między nami. Stało się to w rocznicę objawienia się Matki Bożej z La Salette, o czym nie wiedziałam, dopóki nie mignęła mi ta informacja pod koniec dnia w internecie.

Więcej…

Ernest: Niezwykła patronka

Św. Rita jest obecna w moim życiu od wielu lat. O sile jej niezwykłego wstawiennictwa u Boga przekonałem się w okresie studiów. Przed każdym egzaminem czy zaliczeniem zwracałem się z prośbą o pomoc. Jestem pewien, że to jej orędownictwu zawdzięczam moje bardzo dobre wyniki w nauce.

Więcej…

Gosia: Odzyskana przyjaźń i zdany egzamin

Moja przygoda z Św. Ritą zaczęła się kiedy strasznie pokłóciłam się z najlepszą przyjaciółką. Byłam załamana . Nie odzywałyśmy się do siebie dobry tydzień. I własnie wtedy natknęłam się na modlitwę do Św. Rity .Odmówiłam ją sobie wieczorem a juz kolejnego dnia było widać wstawiennictwo Św. Rity.

Więcej…