P: Zawsze moje prośby były wysłuchane

Choć to moje pierwsze świadectwo dotyczące wyproszonej łaski jaką otrzymałam za wstawiennictwem św. Rity to nie pierwszy raz zostałam wysłuchana. Świeta Rita towarzyszy mi już od paru lat i gdy mam jakiś problem to zawsze zwracam się właśnie do tej świętej.

Więcej…P: Zawsze moje prośby były wysłuchane

Joanna: Święta na trudy dnia codziennego

Pierwszy raz przeczytałam o św. Ricie na facebooku trzy lata temu. Zafascynowała mnie ta święta. Gdy tylko słyszę,że ktoś ma problemy to zaraz polecam mu modlitwę do św. Rity. Oczywiście sama też modlę się do Boga, za te osoby, przez wstawiennictwo św. Rity.

Więcej…Joanna: Święta na trudy dnia codziennego

Elżbieta: Bezpieczny poród

W zeszłym roku po raz 4 byłam w ciąży. Poprzednie porody były bardzo trudne i zakończyły się cięciem cesarskim. Pierwsze było bardzo bolesne.Kazde nastepne bolalo jeszcze bardziej. Bałam się kolejnego bo wiedziałam co mnie czeka. Poza tym miałam świadomość jak wielkim ryzykiem jest 4 cc.

Więcej…Elżbieta: Bezpieczny poród

Julita: Cudowna operacja

Ginekolog, wynik guz ściany macicy 7×5 cm brzmiał jak wyrok. Szanse na uratowanie macicy znikome, równoznaczne z brakiem szansy na macierzyństwo. Strach co zrobić trwał zaledwie chwilę. Rozpoczęłam codzienne modlitwy do Św. Rity.

Więcej…Julita: Cudowna operacja

Magdalena: Wsparcie

O wstawiennictwo św. Rity modliłam się wiele razy, i za każdym zostałam wysłuchana. Wiedziałam że czekają mnie operacje i początkowo odkładałam je na później.

K: Pomoc dla mamy

Od jakiegoś czasu moją mamę męczą nagłe poty, leje się z niej strumieniami, także na twarzy i to w takim stopniu, że ludzie to zauważają, przez co ona czuje się nieswojo z tą dolegliwością. Lekarz nie powiązał tego z żadną chorobą, ot „taka Pani uroda”. Zaczęłam odmawiać nowennę do św. Rity w intencji łask dla mamy, nie wiedziałam, czego jej najbardziej trzeba, bo ostatnio dużo ją trapi i uznałam, że Bóg wybierze, co jest najważniejsze.

Więcej…K: Pomoc dla mamy

Katarzyna: Wstawiennictwo św. Rity

Modlitwy do św. Rity zaczęłam odmawiać pod koniec stycznia 2019 roku.Prosiłam o poprawę swojego zdrowia, ponieważ gorzej się czułam w tym okresie. Obecnie po ponad dwóch tygodniach odmawiania różnych modlitw do św. Rity czuję się dobrze i moja sytuacja zdrowotna się poprawiła. Św. Rita akcentuje też swoją obecność w moim życiu za pomocą znaków- róż. Odmawiam dalej różne modlitwy do św. Rity i teraz proszę też o dar potomstwa w moim małżeństwie.Kocham Cię św. Rito i bardzo Ci dziękuję.

Kasia: Dziękuję za zdrowie

Dziękuję Ci Święta Rito za wysłuchanie moich modlitw… Dzięki Tobie mój przyjaciel wyzdrowiał a miał nowotwór najgorszego stopnia

Patrycja: Powrót do zdrowia

Chciałabym złożyć świadectwo, które powinnam już napisać bardzo dawno temu. Na początku styczniu zachorowałam, nagle zaczeły wypadać mi włosy . Było to dla mnie wielkim zaskoczeniem , ponieważ nigdy nie miałam poważnych problemów ze zdrowiem . Zażywałam leki , odpowiednie szampony i bez żadnych rezulatów .

Więcej…Patrycja: Powrót do zdrowia

Magdalena: Uwolnienie od natrętnych myśli

Przepraszam Święta Rito za to, że dopiero teraz składam świadectwo. To było 3 lata temu, chorowałam wtedy na nerwicę, miałam natrętne myśli o samookaleczeniu i myśli samobójcze. Jedyną ucieczką od natrętnych myśli był sen, spałam bardzo dużo nie mając praktycznie niczego z życia.

Więcej…Magdalena: Uwolnienie od natrętnych myśli