Nowenna do św. Rity

Bardzo utrudniał mi życie nieustanny smutek, narzekanie, i taki ogólny chaos w sercu.

Więcej…

Uzdrowienie brata

Kochana Święta Rita zawsze wysłucha i wstawia się za nami.

Więcej…

Zdrowie

Moja przygoda ze sw.Rita zaczela sie 5 lat temu,wtedy po 5 latach zostawil mnie yasin po raz pierwszy i Edyta dalami sw.Rite powiedziala,ze to jest swieta od nie mozliwych rzeczy,modlilam sie o powrot mojej milosci zycia i nie pamietam po jakim czasie Yasin do mnie wrocil.

Więcej…

Św Rita wyprosiła mi córkę i uratowała jej życie

Św Rita jest mi szczególnie bliska, gdyż urodziłam się 22 dnia miesiaca. Przed swoimi urodzinami trzy lata temu, rozpoczęłam nowennę przed 22 dniem miesiąca. Nowenna miała intencję błagalną – o dar córki gdyż miałam już 3 synów i marzyłam o córeczce.

Więcej…

Monika: Wybłagane uzdrowienie

Słyszałam wcześniej o św. Ricie, ale nie miałam do niej szczególnego nabożeństwa. W tamtym roku nagle mój synek dostał mocnych tików, musiał mocno zamykać oczy i otwierał nieraz przy tym ustka. Martwiłam się bardzo. Zaczęłam gorąco się modlić w każdej wolnej chwili, do wielu świętych, także do św. Rity.

Więcej…

Martyna: Cud Świętej Rity

W sierpniu 2018 roku miałam wypadek przy pracy w gospodarstwie. Przez nieuwagę i pośpiech wsadziłam rękę do uruchomionej maszyny. Moje palce dostały się pomiędzy paski klinowe. Zanim udało się wyłączyć maszynę, jeden z palcy został poważnie uszkodzony, po prostu się starł, jego fragment wisiał aby na skórze, inny się złamał, pościągało mi paznokcie.

Więcej…

Wiesław: Przywrócenie zdrowia mojej mamie

Dzieki wstawiennictwu Św. Rity moja Mama po ciężkiech chorobie powróciła do zdrowia za co serdecznie dziękuję zawsze Św. Ricie odwiedzając Jej Sanktuaria i parafie gdzie znajdują się Jej wizerunki.

Maria: Tyle łask

Szczęść Boże, dzięki świetnie Ricie udało mi się wyleczyć uciążliwe stany zapalnege z którymi dlugo walczyłam. Zdobyłam też świetna pracę, bardzo dobrze platną, w świetnym zespole. Dziękuję św Rito

Kasia: Uniknięcie groźnej choroby

Parę miesięcy temu nasz piesek ciężko zachorował. Weterynarz podejrzewał chorobę o nazwie leptospiroza. Jest to bardzo groźna choroba, zarówno dla zwierząt i dla ludzi. Lekarz poinformował nas, że jeśli pies jest chory, to jest ogromne ryzyko, że my też zachorujemy bo już jesteśmy nosicielami choroby.

Więcej…

P: Zawsze moje prośby były wysłuchane

Choć to moje pierwsze świadectwo dotyczące wyproszonej łaski jaką otrzymałam za wstawiennictwem św. Rity to nie pierwszy raz zostałam wysłuchana. Świeta Rita towarzyszy mi już od paru lat i gdy mam jakiś problem to zawsze zwracam się właśnie do tej świętej.

Więcej…