Agnieszka: Odzyskanie pieniędzy

Mam chorego syna na autyzm i razem z mężem postanowiliśmy zainwestować. Rok temu, zainwestowaliśmy pieniądze w biznes który dobrze funkcjonował. Niestety z dnia na dzień, firma ogłosiła upadłość i straciliśmy wszystkie oszczędności. Które miały być na dalszą terapię dla syna.

Więcej…

Dawid: Szczęśliwe zakończenie sprawy

Chciałem podzielić się świadectwem szczęśliwego zakończenia sprawy karnej.
Pewnego dnia, rok temu poprzez własną głubotę, nadużywanie alkoholu dopuściłem się pewnego wykroczenia – przestępstwa. Bardzo tego żałowałem, poniewaz niegdy dotąd nie byłem karany, bałem się o konsekwencje swojego czynu, znalezienie pracy w przyszłości.

Więcej…

Anna: Pomoc w trudnym okresie

Na początku roku mojego tatę spotkał dość duży problem dotyczący jego kariery zawodowej. Sprawa wydawała się beznadziejna i bardzo się o niego martwiłam. Myślałam o tym jak się czuje, wiedziałam że jest przygnębiony i mnie przytłaczała myśl że nie mogę mu w żaden sposób pomóc.

Więcej…

Ewa: Uczyń z wroga przyjaciela

Święta Rita pomaga mi zawsze w sprawach trudnych i beznadziejnych . Prosiłam kilka razy o ochronę najbliższej mi osoby przed jej wrogami aby wrogowie stali się przyjaciółmi i zawsze zostałam wysłuchana .

Barbara: Udana sprzedaż

Dokładnie rok temu odmawiałam Nowennę do Świata. Rity prosząc aby znalazł się kupiec na zadłużone gospodarstwo. Sprawa była beznadziejna a długi w banku rosły.

Magdalena: Mamy dom

Świętą Ritę poznałam w najtrudniejszym momencie życia swojego i mojej rodziny przez zupełny przypadek. Brat mojego taty po śmierci babci wykorzystując zamieszanie z tym smutnym wydarzeniem związane, niestety na mocy prawa przejął nasz dom (babcia mieszkała z nami aż do śmierci, nie zdążyła uregulować do końca spraw związanych z dziedziczeniem, a my starając się uporać z jej stratą nie mieliśmy głowy do takich rzeczy…).

Więcej…

Gabriela: Uzdrowienie męża z alkoholizmu

Św. Ritę poznałam pracując jako opiekunka nad osobą chorą na Alzheimera we Włoszech w Bolonii. W tym domu był obrazek z wizerunkiem św. Rity. W pobliskim kościele był obraz św. Rity i św. Ojca Pio, przed którymi podczas wolnych godzin w pracy spędzałam wiele chwil na modlitwie o uzdrowienie z choroby alkoholowej mojego męża. W domu zostawiłam z nim dorastające dzieci, ponieważ mieliśmy zaciągnięty kredyt na budowę domu, mąż bez pracy i ja zarabiająca niewiele.

Więcej…

Jan: Uwolnienie dla bliskiej osoby

Świętą Ritę poznałem kilka miesięcy temu i od tej pory w moim życiu zaczęły dziać się cuda (pisałem o nich kiedyś w innym świadectwie). Po pół roku żarliwej modlitwy za Jej wstawiennictwem bliska osoba zdecydowała się na terapię i zaczyna uwalniać się z bardzo bolesnych ran, których doznała w przeszłości.

Kasia: Odzyskana wolność

To kolejna łaska jaka otrzymałam od Św Rity . To była na prawdę ciężka sytuacja … modlilam się w intencji kogoś aby otrzymał wolność i tak też się stało…

Jerzy: Problem finansowy

Trzy lata temu, od dobrego człowieka , którego Bóg postawił na mojej drodze otrzymałem pomoc finansową – pożyczkę – w celu zakupu instrumentu muzycznego dla mojej studiującej córki . Chcąc spłacić tę pożyczkę musiałem sprzedać inny instrument. Było to bardzo trudne i niestety nie udawało się przez cały ten czas.

Więcej…