Magdalena: Ocalone małżeństwo

Było to pod koniec 2014 roku, kryzys w małżeństwie w końcu spakowałam walizki i wraz z kilkuletnim wówczas synem wyprowadziłam się od męża. Po kilku dniach zrozumiałam swój błąd. Niestety było już za późno. Mąż nie chciał mnie znać.

Więcej…

T.E: Przebaczenie

Prosiłam Świętą Ritę o wymodlenie dla mnie zgody między mną i moim przyjacielem, bardzo bliskim memu sercu. Sytuacja przez wiele miesięcy wydawała się całkowicie przegrana, wybaczenie i zgoda wydawały się już absolutnie niemożliwe.

Wiola – Pojednanie

Moi drodzy,
Piszę teraz to świadectwo, ale nowennę do Świętej Rity i wiele modlitw o jej pośrednictwo odmawiałam Ok. Pół roku temu, pewnie czas po tym jak zostawił mnie mój już niestety były narzeczony.

Więcej…

Mirosława –

Bóg jest miłosierny a nasi święci mają bliską relację z Panem, który rozdaje łaski, które ratują nasze dusze.

Więcej…

Natalia – Kłóciliśmy się coraz częściej.

Witam, chciałabym podzielić się moim świadectwem, gdy św. Rita pomogła mi w moim związku.

Więcej…

Dziś zapadł prawomocny wyrok na naszą korzyść

Pragnę złożyć świadectwo wielkiej mocy modlitwy do Świętej Rity:) Od kilku lat w mojej rodzinie toczyła się bardzo zagmatwana i wielowątkowa sprawa sądowa. Nie będę rozpisywać szczegółów, ale po ludzku było to dla nas beznadziejne i nie do przejścia, a w przypadku przegranej, wiązałoby się z wielkimi kosztami i/lub stratą domu rodzinnego.

Więcej…

Święta Rita to wzór do naśladowania

Dwa lata temu gorąco modlilam sie za wstawiennictwem sw. Rity o pokoj miedzy dwiem rodzinami. Wszystko jakos ucichlo i od tamtej pory co miesiac kieruje prosby za posrednictwem tej Swietej.

Więcej…

Modliłam się w tej intencji do św. Rity

Chciałabym złożyć świadectwo łaski wyproszonej za pośrednictwem św. Rity. Gdybym nie zaczęła odmawiać nowenny pompejańskiej, prawdopodobnie nigdy nie trafiłabym na inne modlitwy, w tym do św. Rity.

Więcej…