Św Rita wyprosiła mi córkę i uratowała jej życie

Św Rita jest mi szczególnie bliska, gdyż urodziłam się 22 dnia miesiaca. Przed swoimi urodzinami trzy lata temu, rozpoczęłam nowennę przed 22 dniem miesiąca. Nowenna miała intencję błagalną – o dar córki gdyż miałam już 3 synów i marzyłam o córeczce.

Więcej…

Natalia: Dla nas to cud

Święta Rito, za kilka dni 22 maja, dzień, w którym to Cię wspominamy, przyszedł więc czas, kiedy pragnę Ci serdecznie podziękować za nasz Mały – Wielki Cud, jakim zostaliśmy z mężem obdarzeni. Od niemal trzech lat staraliśmy się o potomstwo. Czas mijał, nas jednak nie przybywało. Praktycznie od samego początku większość przyjętych przeze mnie Eucharystii była właśnie w tej intencji – by Bóg pobłogosławił nas darem potomstwa, jeśli uzna, że jest to dla nas słuszne.

Więcej…

Ilona: Wzajemna modlitwa

Modliłam się za syna, a on za mnie. Oboje modliliśmy się do Świętej Rity prosząc o wstawiennictwo. Robiliśmy to osobno (syn mi nie mówił, że modli się za mnie, a ja nie mówiłam, że modlę się za niego). W cudowny sposób i mniej więcej w tym samym czasie oboje doznaliśmy łaski nawrócenia.

Więcej…

Gosia: Za siostrę

Św Rita nigdy mnie nie opuściła. Zawsze mi pomaga. Sytuacja którą chcę się z wami podzielić miała miejsce w czerwcu. Akurat nie modliłam się o siebie ale o moją siostrę, aby bez problemu zdała do następnej klasy.

Gabriela: Uzdrowienie męża z alkoholizmu

Św. Ritę poznałam pracując jako opiekunka nad osobą chorą na Alzheimera we Włoszech w Bolonii. W tym domu był obrazek z wizerunkiem św. Rity. W pobliskim kościele był obraz św. Rity i św. Ojca Pio, przed którymi podczas wolnych godzin w pracy spędzałam wiele chwil na modlitwie o uzdrowienie z choroby alkoholowej mojego męża. W domu zostawiłam z nim dorastające dzieci, ponieważ mieliśmy zaciągnięty kredyt na budowę domu, mąż bez pracy i ja zarabiająca niewiele.

Więcej…

Wioletta: Cud życia

W niespełna rok po poronieniu i stracie dziecka, zaszłam w ciążę. Od samego początku była to ciąża zagrożona w ten sam sposób co utracona córeczka. Wiedziałam że sama jestem bezradna i modliłam się codziennie modlitwą w sprawach beznadziejnych zawierzając życie dziecka Świętej Ricie.

Więcej…

Irena: Miłość do męża

Moi Kochani. Dzieki modlitwie do swietej Rity,poznalam jej zycie i sie w niego wglebilam. Mialam problemy z mezem,zawsze nadety,niezadowolony i gderajacy. Nadskakiwalam nad nim,myslalam,ze przejrzy na oczy.

Więcej…

Teresa: Problemy w rodzinie

MOJA CÓRKA MA BARDZO TRUDNY CHARAKTER, OD 10 LAT NIE ROZMAWIAŁA ZE SWOJĄ TEŚCIOWĄ. PO MODLITWACH DO ŚWIĘTEJ RITY CÓRKA ZMIENIA SIĘ NA LEPSZE I WCZORAJ Z TEŚCIOWĄ ZAMIENIŁA KILKA SŁÓW.

Aleksandra – Święta Rita zmieniła życie mojej rodziny

Święta Rito, dziękuję za Twoje wstawiennictwo. Wiem, że dzięki Tobie moja modlitwa została wysłuchana. Jestem Tobie winna świadectwo, które obiecałam 10 miesięcy temu. Modliłam się wtedy m.in. o zdrowie dla mojej mamy i taty. Od dłuższego czasu nie zdrowieli z infekcji, mama dowiedziała się o chorych nerkach i cukrzycy…miała bardzo złe wyniki. Trafiła d szpitala.

Więcej…

Tomasz – Dar nowego życia

Od ponad dwóch lat razem z małżonką staramy się o potomstwo. W styczniu tego roku zakończyliśmy naszą wspólną nowenne właśnie w tej intencji.

Więcej…