Św Rita wyprosiła mi córkę i uratowała jej życie

Św Rita jest mi szczególnie bliska, gdyż urodziłam się 22 dnia miesiaca. Przed swoimi urodzinami trzy lata temu, rozpoczęłam nowennę przed 22 dniem miesiąca. Nowenna miała intencję błagalną – o dar córki gdyż miałam już 3 synów i marzyłam o córeczce.

Więcej…

Agnieszka: Odzyskanie pieniędzy

Mam chorego syna na autyzm i razem z mężem postanowiliśmy zainwestować. Rok temu, zainwestowaliśmy pieniądze w biznes który dobrze funkcjonował. Niestety z dnia na dzień, firma ogłosiła upadłość i straciliśmy wszystkie oszczędności. Które miały być na dalszą terapię dla syna.

Więcej…

Katarzyna: Pomoc w pracy

O istnieniu Św. Rity dowiedziałam się przypadkiem, kiedy desperacko szukałam ratunku i pomocy.
Byłam za granicą, był to mój pierwszy wakacyjny wyjazd do pracy. Razem z koleżankami pojechałyśmy przez biuro pośrednictwa pracy, które skierowało nas do pracy na hali.

Więcej…

Natalia: Dla nas to cud

Święta Rito, za kilka dni 22 maja, dzień, w którym to Cię wspominamy, przyszedł więc czas, kiedy pragnę Ci serdecznie podziękować za nasz Mały – Wielki Cud, jakim zostaliśmy z mężem obdarzeni. Od niemal trzech lat staraliśmy się o potomstwo. Czas mijał, nas jednak nie przybywało. Praktycznie od samego początku większość przyjętych przeze mnie Eucharystii była właśnie w tej intencji – by Bóg pobłogosławił nas darem potomstwa, jeśli uzna, że jest to dla nas słuszne.

Więcej…

Maria: Rozpad relacji

Dziękuję Ci Święta Rito za oddalenie relacji z pewnym mężczyzną. Około 3 miesięcy temu napisał do mnie kolega mojej siostry. Zawsze wydawało mi się, że nie przepada za mną. Tak od słowa do słowa nasz kontakt był coraz bardziej intensywny, mieliśmy kontakt praktycznie codziennie.

Więcej…

Anna: Egzamin na prawo jazdy

Chciałbym podzielić się swoim świadectwem jak się sw. Rita pomogła mi zdać egzamin na prawo jazdy. O tej wielkiej świętej słyszałam wiele razy, czytałam świadectwa ale nigdy jakoś nie byłam przekonana, że jest to święta dla mnie, myliłam się. Kiedy ukończyłam kurs na prawo jazdy i zdałam egzamin teoretyczny przyszedł czas na egzamin praktyczny.

Więcej…

Monika: Wybłagane uzdrowienie

Słyszałam wcześniej o św. Ricie, ale nie miałam do niej szczególnego nabożeństwa. W tamtym roku nagle mój synek dostał mocnych tików, musiał mocno zamykać oczy i otwierał nieraz przy tym ustka. Martwiłam się bardzo. Zaczęłam gorąco się modlić w każdej wolnej chwili, do wielu świętych, także do św. Rity.

Więcej…

Dawid: Szczęśliwe zakończenie sprawy

Chciałem podzielić się świadectwem szczęśliwego zakończenia sprawy karnej.
Pewnego dnia, rok temu poprzez własną głubotę, nadużywanie alkoholu dopuściłem się pewnego wykroczenia – przestępstwa. Bardzo tego żałowałem, poniewaz niegdy dotąd nie byłem karany, bałem się o konsekwencje swojego czynu, znalezienie pracy w przyszłości.

Więcej…

Anna: Pomoc w trudnym okresie

Na początku roku mojego tatę spotkał dość duży problem dotyczący jego kariery zawodowej. Sprawa wydawała się beznadziejna i bardzo się o niego martwiłam. Myślałam o tym jak się czuje, wiedziałam że jest przygnębiony i mnie przytłaczała myśl że nie mogę mu w żaden sposób pomóc.

Więcej…

Ewa: Uczyń z wroga przyjaciela

Święta Rita pomaga mi zawsze w sprawach trudnych i beznadziejnych . Prosiłam kilka razy o ochronę najbliższej mi osoby przed jej wrogami aby wrogowie stali się przyjaciółmi i zawsze zostałam wysłuchana .