Modlitwa do św. Rity w sprawach beznadziejnych

O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą prosisz).

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.
O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona.

Amen.

4.2 26 votes
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
87 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2018-08-03 08:45

Św Rito pomoż mi w moich intencjach..

Justyna
Justyna
2018-11-29 16:48

Święta Rito, opiekunko spraw trudnych proszę uprosić u Pana Boga łaskę, której tak bardzo potrzebuję mój mąż. Proszę Cię pomóż mu rozwiązać jego problemy, które ciążą na całej naszej rodzinie. Święta Rita dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, ufam Tobie, proszę wysłuchaj mnie, w Tobie pokładam nadzieję. Amen

Olga
Olga
2018-12-06 07:34

Święta Rito,
Błagam Ciebie aby mój ukochany narzeczony wrócił do mnie. Błagam aby zrozumiał, ze go naprawdę kocham, pomimo depresji mojej. Proszę rozpal w jego sercu miłość do mnie. Błagam Cie o Święta Rito abysmy juz na zawsze byli razem, abysmy wzajemnie potrafili sobie wybaczyć i stworzyć rodzine szczęśliwa jak obiecaliśmy sobie na dobre i na zle, ponieważ wiem, ze fo ten jedyny i moja prawdziwa milosc. Proszę aby nasi rodzice nas w tym dopingowali i akceptowali. Pomóż mi dotrzymać moich obietnic złożonych Tobie.

Anna
Anna
2020-07-12 19:44

Św. Rito błagam pomóż mi wyprosić u naszego Pana cud uzdrowienia z łysienia jeśli taka jest Jego wola.

Grażyna
Grażyna
2020-10-22 10:51

Święta Rito, proszę o wstawiennictwo za uzdrowienie z nękających chorób. O opiekę nad moją Rodziną i dar spokoju ducha

1 3 4 5
87
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!