Krótkie wezwanie do świętej Rity

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa.

Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

7 komentarzy do wpisu „Krótkie wezwanie do świętej Rity

  1. PROSZE CIE SW RITO O PRZEMIANE MYSLI I SERCA PAWŁA ABY ZMIENIŁ POSTEPOWANIE W KIERUNKU MNIE
    SWIETA RITO POMOZ

  2. Święta Rito bardzo Cię proszę o moditwę za mojego syna. Tak bardzo go kocham i chciała bym aby obudził się z tego amoku w jakim się znajduje. Ma ADHD, nadpobudliwość psychoruchową od 4 – go roku życia, od 13- tego roku życia zaczął brać narkotyki, w wieku 16- stu lat uzależnił się od alkoholu. Pół swego krótkiego życia spędził w ośrodkach leczniczych. Nic to nie dało. Teraz też jest w szpitalu na przymusowym leczeniu odwykowym, ma17 -ście lat. Tak bardzo go kocham i nigdy go nie opuszczę. Co dziennie modlę się za niego, do Matki Boskiej, Pana Jezusa, Ojca Pio, św. Judy. Tydzień temu usłyszałam o Tobie św. Rito, od tego czasu modlę się również do Ciebie. BŁAGAM, POMÓŻ WYJŚĆ Z NAŁOGU MOJEMU SYNOWI. On i tak ma ciężkie życie ze swoją chorobą ADHD. Całe życie nosi ten ciężki plecak na swoich barkach, wypełniony kamieniami.
    Zrozpaczona i bezradna matka ,syna Adriana :(„

  3. św Rito błagam pomóż mi natchnij serce Stanisława by się zwrócił do mnie i przestał sie bać naszego związku, pomóż mi proszę

Dodaj komentarz