Święta Rito dziękuję za wysłuchanie prośby

Często jest tak, że długo prosimy i modlimy się w jakiejś intencji. Później ona się spełnia, a my zapominamy podziękować. Tak było też ze mną. Kiedyś dość intensywnie modliłam się do św.Rity o męża.

Modliłam się dość długo. Później poznałam chłopaka, bardzo szybko stwierdziliśmy, że chcemy się pobrać. Lata mijały a my już mamy za sobą 10-tą rocznicę ślubu. I niedawno przypomniałam sobie, że ja kiedyś modliłam się o męża do św.Rity i chyba w tym naszym szybkim tempie życia zapomniałam podziękować.

Dziękuję Ci św.Rito za męża, za 10 lat małżeństwa i za to, że oboje jesteśmy niedoskonali, ale cudownie się uzupełniamy i wspieramy. Mimo, że czasu są trudne i sytuacja z pracą trudna, to i tak potrafimy się wspierać i iść razem przed siebie. Może to świadectwo z perspektywy czasu nawet bardziej jest wymowne i da nadzieję inny samotnym osobom w zawierzeniu i modlitwie do św.Rity.

Św. Rito dziękuję za wysłuchanie prośby i proszę o dalszą pomoc w rozwiązaniu obecnych trudności związanych z szukaniem dla mnie pracy. Niech to świadectwo wzmacnia inne osoby i niech zachęci inne osoby do modlitwy. Każdy z nas niech wybierze stosowną modlitwę dla siebie i odda swoje życie Bogu. Chwała Panu!

Anna

Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia

66 myśli na temat „Święta Rito dziękuję za wysłuchanie prośby

  1. Św.Rito bądź przy mnie i mnie pocieszaj kiedy mam myśli ,że moje życie straciło sens.Proszę ,żebyś wstawiła się u Jezusa i uprosiła u Niego łaskę ponownego zejścia się mnie i mojego partnera .Dzieci mają cały czas nadzieję ,że wrócimy do siebie. To rozrywa mi serce każdego dnia.Wiesz,że było mi przy nim ciężko przez te wszystkie lata ,ale Twój przykład dał mi wiarę, że można zmienić nawet najbardziej zatwardziały charakter.Proszę o wzgląd na dzieci ,które są niczemu nie winne.Nie opuszczaj mnie nigdy ,żebym z Twoją pomocą dawała radę i była mężna .

  2. Błagam o cud zdrowia bez raka, spokoj, milosc, nadzieje oraz wygrana w sadzie za cierpienia…wstaw sie za mnie matko

Dodaj komentarz