Agnieszka – Dostałam z nieba dokładnie to, o co poprosiłam

Byłam w bardzo trudnym momencie związku. Nie wiedziałam już co robić. Znalazłam w internecie modlitwę do świętej w sprawach trudnych i beznadziejnych. Przeczytałam, kim była Święta Rita, pomodliłam się i w tej samej chwili zadzwonił telefon. Dostałam z nieba dokładnie to, o co poprosiłam. Teraz modlę się od kilku dni w podobnej sprawie. Na razie bez rezultatu, ale wierze, że Święta Rita i tym razem mnie nie zawiedzie.

Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
kasiakinga Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
kinga
Gość
kinga

BLSGAM O MODLITWĘ OSI ŚW RITY .ZA TYDZIEŃ SPITKANIE SĄDOWE DOTYCZĄCE MAŁŻEŃSTWA. MĄŻ JEST NIEZMIENNY W SWEJ ZAWIŚCI. CIERPIĄ DZIECI JA KEDWO ŻYJE MOJĄ RODZINĄ GDZIE TOCZUMY WALKĘ Z CIĘŻKĄ CHOROBA. MOJA MODLITWA NIE DAJE ODPOWIEDZI JEST CORAZ HORZEJ ZA KAZDYN RAZSM. MĄŻ JEST BEZLITOSNY BEZ UCZUĆ BEZ WIARY .
NIE DAJE RADY …..DLATEGO PROSZĘ KAŻDEGO KTO MOŻE I KRÓTKA MODLITWĘ ROZPRAWA 16 .11.KINGA DZIĘKUJĘ

kasia
Gość
kasia

Ja mialam problem z bylym partnerem mojej mamy. Znecal sie nade mna psychicznie moja mama poprzez zaslepienie miloscia nie widziala jaki z niego tyran. Blagalam sw Rite z placzem i krzykiem, aby ten czlowiek zniknal z mojego zycia zeby mama przejzala na oczy co to za czlowiek zeby dal mi spokoj. Facet byl z innego miasta po jakims czasie nie pamietam ile to bylo moze 2 tyg od modlitwy kilkukrotnej facet dostal udaru ale praktycznie nic mu nie bylo, ale po tym incydencie pol roku nie przyjeżdżał do mojej mamy, bo sie bal. Podkreslam ze nie zyczylam mu zle po… Czytaj więcej »