Kamila: święta Rita wyprosiła mi potrzebną łaskę

Chciałam podzielic sie ogromnym dobrem, a raczej pomoca w pokonaniu przeszkody, za sprawą św. Rity. Jako studentka przez 3 lata zmagałam sie z bardzo trudnym egzaminem, którego nie byłam w stanie zdac. Pomimo iż inne przedmioty nie sprawiały mi trudnosci, z tym jednym miałam ogromny problem.

Na piątym roku studiów poraz kolejny miałam podejsć do egzaminu, tym razem oprócz narastajacej bezsilnosci dochodził jeszcze stres związany z tym, iż uzyskanie zaliczenia pozwoli mi na obronę pracy magisterskiej, którą juz miała napisaną.

Zaczęłam szukać pomocy u świętych, wcześniej modliłam sie żarliwie do świetego Tadeusza Judy oraz Ducha Świetego. Niestety, bezskutecznie. Dopiero Święta Rita wyprosiła mi potrzebną łaskę i sprawiła, że bez problemu zdałam egzamin. Uważam to za Cud i jest dla mnie oczywiste, że zawdzieczam to Świętej Ricie.

Od tamtej pory proszę Świętą o opiekę nade mną i zwracam sie d niej z każdym większym problemem, który jeśli nie od razu (zdażyło sie, że po zakończeniu modlitwy dostałam wiadomosć o pomyślnym rozpatrzeniu mojej sprawy), to na pewno po jakimś czasie. Święta Rita pomaga we wszystkich, nawet tak bardzo błachych sprawach jak zdanie egzaminu 😀 Codziennie staram sie dziekować za otrzymane łaski, oraz opowiadać wszystkim potzrebującym, o cudach jakie sprawia. Mam nadzieję że moje świadectwo nakłoni Cię, abyś zawierzył jej swoje sprawy i zaczął się żarliwie do Niej modlić.

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

3 1 vote
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aneta
Aneta
2016-07-05 19:49

Proszę o łaskę świętej Rity skończenia studiów wyższych z tytułem magistra i zdrowie całej rodziny

tekla
tekla
2017-02-25 02:19

Pokornie prosze Sw. Rito o pomoc w zaliczeniu projektu, kolokwium i zdaniu dwoch egzaminów w trzecim terminie, wiem, ze to beznadziejne… ale któż jak nie Bóg przez Twoje ręce…

tekla
tekla
2017-02-25 22:10

dzieki za wstawiennictwo, św. Rito – jeden egzamin juz do przodu 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!