Opiszę swoją historię

Chciałabym dać świadectwo wielu łask otrzymanych za pośrednictwem św Rity.Dzięki tej modlitwie i nowennom do świętej moja wiara wzrosła. Coraz częściej uczęszczam do spowiedzi, a najczęściej dnia 22 miesiąca, ponieważ jest św św. Rity.

Opiszę swoją historię kiedy to św Rita wysłuchała moich próśb po raz pierwszy. Byłam w trudnej sytuacji w szkole, gdyż brakowało mi kilku procent obecności, aby zaliczyć semestr. Wcześniej chorowałam. Nauczycielka straszyła mnie, że w każdej chwili może skreślić mnie z listy uczniów.

I dziś wiem, że gdyby nie modlitwa do św Rity zapewne nie było by mnie już tam w tej szkole. A dziś szczęśliwie kończę i jestem doceniana za moją pracę oraz chęci do nauki. Kolejna łaska to była otrzymane praktyki na roku. Chodziłam i szukałam w wielu miejscach każdy podawał jakąś przyczynę,że nie może.

I znowu wzięłam kartkę z modlitwą do świętej Rity. No i znalazłam biuro, gdzie byłam otoczona życzliwością i pomocą od pracowników tego biura.Św Rita pomaga także mojej siostrze, której pomogła znależć partnera na studniówkę. Przypadkowo trafiłam na tę modlitwę i to właśnie dzięki niej moja wiara się wzmocniła. Dziękuję Św Rito.

Joanna

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

0 0 votes
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
dorota
dorota
2017-09-19 17:47

sw,Rito proszę modl sie za nami a szczególnie za moją córke,sprowadz ją na prawdziwą drogę życia dorota

maria
maria
2017-10-20 20:55

św Rito proszę cię o wsparie dla mnie i cierpliwość w oczekiwaniu na wyznania bliskiego mi mężczyzny, dopomóż mu by zdecydował się na związek ze mną . św Rito pomóż nam ,dziękuję ci za otrzymane łaski i za toże powoli doznaje spokoju i zaczynam czekać cierpliwie.jednak modlitwa przebija niebiosa.

Anna
Anna
2017-12-12 21:57

Swieta Rito ,dziekuje za wysluchanie mojej prosby, zawsze bede sie do Ciebie modlila,jeszcze raz dziekuje.
ANNA.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!