Pragnę ratować to małżeństwo modlitwą i silną wiarą

Nie będzie to świadectwo (być może jeszcze nie), tylko prośba o wstawiennictwo. Aby święta Rita wstawiła się za mną, za naszym małżeństwem, które jest zagrożone unieważnieniem (cywilnym). Pragnę ratować to małżeństwo modlitwą i silną wiarą, bo czuję to, wiem to, że ten człowiek jest tym jedynym, z którym chcę być. Tu chodzi o nasze dziecko, żeby nie żyło z dala ode mnie, czy od niego, tylko z obojgiem rodziców. Kocham ich i chcę być oddaną żoną i matką, taką lepszą niż kiedykolwiek. Oddaję Matce Przenajświętszej swoje życie i wszystko czym jestem, moje cierpienia, łzy, radości, smutki, uśmiechy, modlitwy, prace, bóle, zdrowie, ciało i duszę, aby Ona oddała mnie i moją najbliższą mi rodzinę Jezusowi Chrystusowi. Św. Rito, módl się za nami! Święta Matko Dziewico, módl się za nami, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Martyna

0 0 vote
Article Rating
Wyczerpująca książka o św. Ricie!
– Biografia – Świadectwa – Modlitwy!

Święta Rita Biografia


Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAŁAMANA
ZAŁAMANA
2016-02-06 21:18

Ja również proszę w tej samej intencji Św. Ritę. Nie umiałabym tego piękniej napisać od Ciebie Martyno. Módlmy się, aby za wstawiennictwem Św. Rity nasze prośby zostały wysłuchane…

Justa
Justa
2017-03-13 09:42

Prosze o modlitwe za moje malżeństwo. Oboje popełniliśmy błędy. Ja ich żałuje i chce wszystko naprawić. Prosze również o modlitwe za mojego męża. Niech zrozumie swoje błędy i pokocha mnie na nowo. Niech zerwie kontakty z tamta kobieta, która tak namieszala w naszym życiu.Ostatnio pojawiła sie iskierka nadzieji. Jednak nie wiem czy dobrze odczytuje intencje męża. Boje się, że niepotrzebnie daje mi nadzieje.Prosze sw.Rito daj mi wyraźny znak , żebym już wiedziała czy mąż rzeczywiście chce ze mną być.Caly czas modle aie i wierze w Twoje wstawiennictwo u Pana Boga.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x