Pragnę ratować to małżeństwo modlitwą i silną wiarą

Nie będzie to świadectwo (być może jeszcze nie), tylko prośba o wstawiennictwo. Aby święta Rita wstawiła się za mną, za naszym małżeństwem, które jest zagrożone unieważnieniem (cywilnym). Pragnę ratować to małżeństwo modlitwą i silną wiarą, bo czuję to, wiem to, że ten człowiek jest tym jedynym, z którym chcę być. Tu chodzi o nasze dziecko, żeby nie żyło z dala ode mnie, czy od niego, tylko z obojgiem rodziców. Kocham ich i chcę być oddaną żoną i matką, taką lepszą niż kiedykolwiek. Oddaję Matce Przenajświętszej swoje życie i wszystko czym jestem, moje cierpienia, łzy, radości, smutki, uśmiechy, modlitwy, prace, bóle, zdrowie, ciało i duszę, aby Ona oddała mnie i moją najbliższą mi rodzinę Jezusowi Chrystusowi. Św. Rito, módl się za nami! Święta Matko Dziewico, módl się za nami, abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

Martyna

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

4 1 vote
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ZAŁAMANA
ZAŁAMANA
2016-02-06 21:18

Ja również proszę w tej samej intencji Św. Ritę. Nie umiałabym tego piękniej napisać od Ciebie Martyno. Módlmy się, aby za wstawiennictwem Św. Rity nasze prośby zostały wysłuchane…

Justa
Justa
2017-03-13 09:42

Prosze o modlitwe za moje malżeństwo. Oboje popełniliśmy błędy. Ja ich żałuje i chce wszystko naprawić. Prosze również o modlitwe za mojego męża. Niech zrozumie swoje błędy i pokocha mnie na nowo. Niech zerwie kontakty z tamta kobieta, która tak namieszala w naszym życiu.Ostatnio pojawiła sie iskierka nadzieji. Jednak nie wiem czy dobrze odczytuje intencje męża. Boje się, że niepotrzebnie daje mi nadzieje.Prosze sw.Rito daj mi wyraźny znak , żebym już wiedziała czy mąż rzeczywiście chce ze mną być.Caly czas modle aie i wierze w Twoje wstawiennictwo u Pana Boga.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!