Anna – jestem uzdrowiona przez Najświętszą Panienkę

Witam moja historia z moją modlitwą trwa , jestem uzdrowiona przez Najświętszą Panienkę która uzdrowiła moje ciało i małżeństwo które od ponad 1,5 roku się rozpadało. Wkradła się zazdrość , brak zaufania do męża ,ciągłe domysły gdzie jest i co robi to całkowicie zaburzyło mój spokój ducha i ciała które doprowadziły do  lęku ,niepokoju , braku snu i paniki przez to wszystko oddaliłam się od Pana Boga . Moje pierwsze kroki i niemoc skierowałam do lekarzy którzy bez większego zastanowienia przepisali mi antydepresanty , o których nie miałam pojęcia po przewertowaniu ulotki lek natychmiast odstawiłam i poleciłam się Najświętszej Panience odmawiając najpierw koronkę do Miłosierdzia Bożego która pomogła w pewnym stopniu, lecz to nie wszystko Bogu chodziło o coś więcej ,podczas pewnej niedzieli włączyłam tel. Trwam był tam program o cudach w Lurd ,Mediugorie itd. usłyszałam w tym programie o Nowennie Pompejańskiej program się skończył a ja zapomniałam o tym co usłyszałam lecz na krótko za kilka dni włączając Facbooka  przed moje oczy ukazał się znów obraz Nowenna Pompejańska .

Ta sytuacja mnie zaskoczyła pomyślałam że to nie zbieg okoliczności tylko znak od Boga , weszłam w tą stronkę i przeczytałam na czym to polega odmawianie tej modlitwy pomyślałam że na pewno nie dam rady że to zbyt trudne dla mnie ta myśl była tylko kilka dni objawy rozdrażnienia , dziwnego stanu jakby wracały to właśnie wtedy pomyślałam że muszę że chcę odmówić tą Nowennę dla Matki Bożej dziękując prosząc o zdrowie dla mnie  pomyślałam że Pan Bóg to nie automat do spełniania życzeń tylko Ojciec który nas kocha i chce żebyśmy i my go kochali .

Drodzy jestem w trakcie odmawiania tej Nowenny moje życie  się zmienia :   mąż zmienił nastawienie do mnie jest czuły ,troskliwy w swoim towarzystwie czujemy się naprawdę dobrze ,czuję jak bym zakochiwała się od nowa w nim , strach ,,brak snu zlanie potem odeszło jest tylko taki dziwne uczucie spokoju, szczęścia i miłości .Bóg w różny sposób próbuje do nas dotrzeć próbuje nam uświadomić że nas kocha i chce naszego szczęścia i miłości . Módlcie się i wierzcie bo i was Pan Bóg i matka Najświętsza Kocha . Wytrwałości w modlitwie

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

0 0 vote
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!