Matka – Syn nareszcie pracuje jak człowiek

Chciałam złożyć świadectwo łask otrzymywanych przez modlitwę za pośrednictwem Św.Rity.Oto moja historia.
Syn założył rodzinę i mieszka po za granicami ojczystego kraju.Jest bardzo odpowiedzialnym mężem i ojcem dla swojej rodziny.Wykonywał bardzo ciężka pracę prawie niewolniczą aby dzieci miały co jeść. Pracował całe 5 lat po kilkanaście godzin dziennie nieraz bez wolnego dnia, urop nieraz jesienią i zimą. Nie uczestniczył w wychowaniu dzieci z braku czasu.
Żona wpiera syna wychowując praktycznie dzieci sama.Oboje są bardzo zmęczeni i wyczerpani. Martwimy się o stan zdrowia naszych dzieci bo przecież siły i zdrowie będą im jeszcze potrzebne na dalsze lata,dzieci są jeszcze małe.
Wspieramy  ich w każdej sytuacji. Wielokrotnie prosiliśmy syna,żeby zmienił pracę ale się bał że innej nie znajdzie. Wobec takiej sytacji byłam bezsilna.
Postanowiłam  żarliwie modlić się do Św. Rity błagać i prosić  o wsparcie.Wysłałam intencje.
Moje modlitwy zostały wysłuchane.Dziękuję Św.Rito za wysłuchanie mojej modlitwy,za natychmiastowe wstawiennictwo w mojej sprawie u naszego Pana.
Od 1 lutego 2017r syn bez żadnego problemu znalazł inną  pracę tak samo płatną  i normalne godziny pracy. Syn nareszcie pracuje jak człowiek.Bogu niech będą dzięki.

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

0 0 votes
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!