Proszę o pomoc i modlitwę w moich intencjach

Szczęść Boże, Proszę o pomoc i modlitwę w moich intencjach, które polecam Panu Bogu za przyczyną i św. RITY  patronki od spraw trudnych i beznadziejnych . Piszę ten list z wielką radością i nadzieją, że Bóg bogaty w miłosierdzie nie odmówi dla mnie pomocy. Wierzę, że Pan Bóg za wstawiennictwem św. Rity nie odrzuci mojego wołania o pomoc. Nazywam się Piotr, mieszkam w Białymstoku, liczę sobie 40 lat, jestem od 14 lat żonaty (żona ma na imię Monika). Owocem naszej miłości są nasze dzieci: Kamilka 12 lat i Mateuszek 7 lat. Całe swoje życie byłem ministrantem w swojej rodzinnej parafii i nadal służę Panu Bogu przy ołtarzu. Moja żona należała do wspólnoty Ruch-Światło-Życie. Od 20 lat choruję na padaczkę, a dodatkowo jeszcze od trzech lat wykryto u mnie wirusowe zapalenie wątroby WZW typu B. Cały czas (dzień w dzień) biorę leki od padaczki i od wirusa. Lekarze nie dają mi żadnych szans na poprawę, żadnej nadziei na wyleczenie się z tych chorób. Mówią, że są to choroby nieuleczalne, które tak po ludzku nie da się wyleczyć żadnymi lekami. Pozostała mi tylko modlitwa i wiara, że Jezus okaże mi swoje miłosierdzie. Jestem żonaty, mam dwoje dzieci i modlę się, aby Jezus pozwolił mi dalej żyć, cieszyć się życiem i zdrowiem. Wierzę, że to co w oczach ludzkich jest nie możliwe, w oczach Bożych jest możliwe. Dla Boga bowiem nie ma nic nie możliwego.

Trzy miesiące temu zrezygnowałem z pracy. Dziś nie potrafię się odnaleźć w nowej pracy, jest mi ciężko. Jest ona zupełnie inna. Mniej zarabiam, jest więcej stresu, nerwów, boję się o swoją przyszłość, o przyszłość swoich dzieci, o swoje zdrowie, bo to wszystko odbija się na mojej psychice. Postanowiłem prosić św. RITĘ o modlitwę w moich intencjach, o pomoc w rozwiązaniu moich problemów zawodowych i zdrowotnych. Proszę o modlitwę za mnie i za moją rodzinę za wstawiennictwem św. RITY. Chcę dalej żyć i cieszyć się życiem.  Jeżeli Bóg mi nie pomoże, to nikt mi już w życiu nie pomoże, żaden lekarz mnie nie uzdrowi, nie pomoże, żadne leki mnie nie wyleczą. Jedynym lekarstwem dla mnie jest Jezus i ja w to mocno wierzę. Całe moje życie, moje choroby, moją rodzinę powierzyłem właśnie Jezusowi. Dlatego błagam o modlitwę za mnie. Wierzę w siłę i moc modlitwy. Wierzę, że tylko dzięki modlitwie mogę być z tego wszystkiego
wyleczony. Chciałbym być żywym przykładem dla innych ludzi, że Jezus jest obecny wśród nas i czyni cuda właśnie za wstawiennictwem świętych. Panie Jezu Chryste nie jestem tego godzien, ale powiedz tylko słowo, a tak się stanie. Zwracam się o pomoc i ratunek i proszę raz jeszcze o modlitwę za mnie. Pan Jezus przecież sam powiedział do nas: „proście, a będzie wam dane. Kto prosi, ten otrzymuje”. Panie Jezu, ja nie tylko proszę, ale ja błagam Ciebie Panie, zmiłuj się nade mną, okaż mi swoje miłosierdzie.

Wierzę, że dzięki modlitwie i wstawiennictwu świętych, Pan Jezus okaże również dla mnie swoje miłosierdzie.
Codziennie w swoich modlitwach mówię o tym Jezusowi, że gdybym nie wierzył Panie w siłę i moc modlitwy, to „nie zawracałbym” głowy Panu Bogu swoimi prośbami. Ale ja wierzę, że tylko Jezus może mnie z tego wszystkiego wyciągnąć, wyleczyć, uzdrowić. To Jemu zaufałem i chcę być żywym przykładem dla całego świata na to, że Jezus żyje i nadal czyni cuda za przyczyną osób świętych. Bardzo proszę o modlitwę za mnie. Polecam Panu Bogu za przyczyną św. Rity wszystkie swoje intencje, które noszę w sercu i za wszystko Bogu dziękuję. Święta Rito  módl się za mną. Polecaj Bożemu Miłosierdziu wszystkie moje intencje z którymi do Ciebie przychodzę. Pomóż mi znaleźć nową pracę, uzdrów mnie z choroby padaczkowej i z choroby wirusowej. Błogosław mojej żonie, dzieciom. Dziękuje Bogu za otrzymane łaski, za życie, za wiarę, za dar eucharystii, za dar komunii świętej, za to Panie że mnie kochasz takiego jakim jestem, za to że prz
ychodzisz do mnie i karmisz mnie swoim ciałem. Uwielbiam Ciebie Jezu za to wszystko. Panie bądź zawsze ze mną. Zapraszam Ciebie Panie Jezu do swego serca, do swojej rodziny, do swojego życia. Panie Jezu przyjdź i pomóż mi. Pomóż mi wygrać „szóstkę” w lotto, abym dzięki tej wygranej mógł spełnić obietnicę jaką dałem Tobie Panie. Pomóż mi rozwiązać moje problemy zawodowe, finansowe, zdrowotne. Dziękuję wszystkim za modlitwę w moich intencjach.

Piotr

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!

5 1 vote
Article Rating

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
p
p
2015-08-24 01:37

Jezu, wylej Zdroje Miłosierdzia Swego na mnie, Piotra, Andrzeja, na nasze rodziny, poniż nieprzyjaciół. Zbaw nas od zła wszelkiego i ukryj nas w Swej Świętej Ranie Ramienia. Nie dopuść do nas złego. Dziękuję, wychwalam i uwielbiam, błogosławię Cię, Panie! Proszę Cię przemień nas, i ukształtuj, naucz nas odczytywać Twoją Świętą Wolę i zmiłuj się nad nami i nad całym światem. Chwała Ci, Panie!

Marek
Marek
2016-01-19 02:48

Proszę o modlitwę w intencji dziewczyny o imieniu Magda. Jest w bardzo złym stanie na drugim końcu Polski i prawdopodobnie podcina sobie żyły (poznałem ją przez internet i wysłała mi zdjęcie krwi. Wiem że to prawdziwe) Proszę o pokorną modlitwę do Jezusa / Matki Najświętszej / wstawienniczą.

Marta
Marta
2017-05-16 00:00

Prosze o modlitwę za mojego tatę w tej chwili waza sie jego losy zwonienia z pracy. Jesli zostanie zwoniony boje sie o niego bo mozemy spodziewac sie najgorszego. Prosze o modlitwe i pomoc.

Wiktoria
Wiktoria
2017-07-11 13:50

Proszę o modlitwę o to by udzielono nam kredytu. Musimy się przeprowadzić, a nie mamy pieniędzy na nowe mieszkanie. Nasza sytuacja jest na razie beznadziejna. Proszę o wsparcie.

Agnieszka Wacławska
Agnieszka Wacławska
2017-08-09 14:54

Swieta Rito, prosze pomoz mi i spraw zebym jeszcze byla szczesliwa.Spraw prosze zeby mezczyzna ktory jest mi bliski dostrzegl mnie,zobaczyl we mnie kobiete i obdarzyl miloscia.Bardzo Ci prosze Swieta Rito spraw zeby Dariusz mnie pokochal.Jestem jeszcze mloda kobieta chociaz juz wdowa ale pragne z calego serca i duszy miec kogos bliskiego.Blagam pomoz mi.

Barbara
Barbara
2017-11-16 21:18

Święa Rio Proszę o modlitwę w intencji aby ukochana i ważna dla mnie osoba była ze mną ..błagam ,…..rozpal jego serce miłością do mnie by zatęskniłi był, dodaj mu odwagi i wiary w nas ..pobłogosław Boże daj nam szansę być razem. i pomóż nieść tą miłość

Joanna
Joanna
2017-11-28 09:38

Proszę sw. Ritto o pomyśkny wynik badania, o zdrowie dla mnie i całej mojej Rodziny.

Grażyna
Grażyna
2018-03-09 14:27

Proszę o modlitwę za moją rodzinę -o zdrowie, trzeźwość,radość i pokój.
O dobrą żonę dla syna i dobrego męża dla córki.

Zosia
Zosia
2018-09-17 22:47

Proszę o modlitwę o głębszą wiarę oraz dobre oceny w tym roku szkolnym i rozwiązanie problemów z językiem angielskim.

Marysia
Marysia
2018-11-29 14:49

Świeta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych kolejny raz prosze o pomoc mam nadziej, że tym razem moje zycie sie odmieni i bede w koncu życ bez leków i strachu w mojej glowie. Prosze o porawe sytuacji finasowej, abym nie musiała sie martwić o pieniadze, niestety jest to dla mnie trudne i przez brak fuduszy czesto kloce sie z partnerem, gdy wygram w lotto moje życie na pewno sie poprawi, bo wiem ze to jeden z glownych powodow moich zmartwien. Chcialabym aby mojemu nienarodzonemu dziecku nic w zyciu nie brakowalo bo wiem jak ciezko zyje sie w biedzie. Mam nadziej,… Czytaj więcej »

Małgorzata
Małgorzata
2020-08-11 20:34

Bardzo proszę o modlitwę w intencji chorego Marcina, o wybłaganie u Jezusa Miłosiernego łaski uzdrowienia dla niego. Błagam naszą Matkę Maryję o opiekę nad nim i pomoc dla niego.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Podziękuj świętej Ricie za otrzymane łaski!