Nowenna do św. Rity

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja.

DZIEŃ PIERWSZY

Święta Rito, pobożne i miłe dziecko Pana, już jako młoda dziewczyna wsławiłaś się swą uczynnością, swą czystością serca i oddaniem twoim rodzicom. Wyproś wiele łask dla dzieci, dla ludzi młodych i dla całych rodzin. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DRUGI

Święta Rito, przepełniona łagodnością i miłością, zawsze potrafiłaś opiekować się biednymi i iść z pomocą chorym. Rozdawałaś chleb, roztaczałaś opiekę nad potrzebującymi, dzieliłaś się swą szlachetnością. Pomóż nam stać się dobrymi i uczynnymi wobec tych, którzy cierpią i potrzebują. Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ TRZECI

Święta Rito, ty która wiele wycierpiałaś od brutalnego i gwałtownego małżonka, potrafiłaś jednak pozostać mu wierna święcąc mu przykładem cierpliwości i łagodności. Twoja modlitwą sprawiłaś jego nawrócenie, jego poprawę, za twoja przyczyna stał się dobrym małżonkiem i przykładnym ojcem. Święta Rito, strzeż wszystkie rodziny. Wyproś małżonkom siłę i odwagę, aby potrafili żyć razem w pokoju, w miłości i w wierności. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ CZWARTY

Święta Rito, ty która swoja roztaczającą opieką, cierpliwością, ale i stanowczością, dawałaś swym synom dobry przykład na co dzień, pomóż i podtrzymuj rodziców w tej trudnej i ważnej rzeczy jaka jest wychowanie dzieci. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj dla mnie łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ PIĄTY

Święta Rito, która przeżyłaś ból po śmierci twojego małżonka i twoich dwóch synów, Ty, która poznałaś czym jest osamotnienie i pusty dom. Ty, która całkowicie poświeciłaś się modlitwie, opiece nad chorymi i biednymi. Módl się za tych, którzy ciężko doświadczają śmierci drogiej osoby, módl się za tych za tych, którzy nagle zostają sami po stracie bliskich… Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SZÓSTY

Święta Rito, pochyl się nad tymi, którzy cię wżywają nie wiedząc dokąd pójść, którzy są zmęczeni, zniechęceni, popadający w rozpacz. Wysłuchaj ich modlitw, użyj ich cierpieniom, wytrzyj ich łzy. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SIÓDMY

Święta Rito, zawsze i we wszystkich okolicznościach twojego życia byłaś przykładem do naśladowania, przykładem pobożności i pokory, przykładem cierpliwości i dobroci. Pomóż nam być zawsze pokornymi wobec Boga, a uczynnymi wobec bliźniego. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ ÓSMY

Święta Rito, ożywiona wielka miłością do Chrystusa ukrzyżowanego i pragnąca ofiarować swe cierpienia do zbawienia dusz, doznałaś szczególnej łaski w dniu, gdy twoje czoło zostało okaleczone cierniem chrystusowej korony… Wyproś nam łaskę głębszego zrozumienia tej wysokiej ceny jaka jest krew wylana przez Jezusa Chrystusa, jakim jest ogrom jego miłości i ofiara jaka uczynił dla odkupienia naszych grzechów. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święta Rito, Ty, która rozmyślałaś nad słowami Jezusa, ty, która żywiłaś się Ewangelia, zaufałaś całkowicie boskiej Opatrzności. Kochałaś Boga i bliźniego. Wyproś dla nas wiarę żywą, silną nadzieje, i stale rosnącą dobroć. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

5 1 vote
Article Rating
Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!


Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
182 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
2016-05-13 10:48

Św. Rito proszę o modlitwę w intencji obrony pracy licencjackiej, poprawę relacji rodzinnych, znalezienia pracy dla żony. Błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny.

potrzebująca
potrzebująca
2016-05-13 12:59

Proszę aby wszystkie sprawy sądowe zakończyły się zgodnie z modlitwami jakie wznoszę do Pana Boga naszego

Gazyna
Gazyna
2016-05-18 07:24

Prosze Cie sw Rito o wstawiiennictwo i pomoc w przejscu odrawy szczesliwy wylot matki z dziecmi na wakacje i w opice nad nami aby to sie wszystko udało.Wierzę że Ty nam pomozesz i z nami będziesz.

Alicja Bąk
Alicja Bąk
2016-06-08 14:50

Św. Rito za Twym wstawiennictwem, proszę Matkę Boską, o wysłuchanie mojej modlitwy o szczęście dla mojej córki Margarity, której to jesteś patronką .

aneta
aneta
2016-06-14 11:58

Święta Rito, Ty wiesz jak wiele Ci zawierzylam…

aga
aga
2016-06-17 07:15

Święta Rito
Dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę nadal o pomoc w znalezieniu błogosławionej pracy i obfite Boże błogosławieństwo i rozwiązaniu problemów finansowych o ,zdrowie i opiekę nad tymi wszystkimi sprawami jedynemu Bogu wiadomymi .
Wdzięczna za każdą modlitwę Aga

aga
aga
2016-06-17 07:19

Proszę Cię Święta Rito o ile jest to zgodne z wolą Bożą oby Gosia została z nami na zawsze .
Oddana woli BOŻEJ Aga

m
m
2016-06-17 21:49

Proszę o wstawiennictwo w sprawie, od której wiele zależy.

Angelika
Angelika
2016-07-03 15:24

Sw rito prosze upros laski

AGATA
AGATA
2016-07-09 16:48

Sw.Rito,błagam o laskę uzdrowienia dla moich kochanych rodzicow;Marii i Jozefa,opieke nad córkami ,by mąż przestal pic i dobry dom dla Maxa.BADZ WOLA TWOJA

Bóg Zapłać!
Bóg Zapłać!
2016-08-03 19:04

Proszę Cię św. Rito o wstawiennictwo w bardzo ciężkiej i trudnej sprawie ocalenia daru kapłaństwa i życia zakonnego

Ewa
Ewa
2016-09-14 07:35

ŚW.Rito proszę Cię o uzdrowienie mojego męża Roberta. Wierzę że nam pomożesz.

Krystyna
Krystyna
2016-09-23 21:06

Święta Rito Proszę Cię o uzdrowienie z przewlekłej choroby. Wstawiaj się za nami.

Dorota
Dorota
2016-09-28 19:49

Święta Rito błagam Cię o uproszenie łaski wyzdrowienia syna z ciężkiej, przewlekłej choroby u Najwyższego Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Módl się za nim i za całą naszą rodzinę w tych trudnych i ciężkich dniach, miesiącach, latach. Pomódl się za lekarzy, aby z pod ich rąk wychodziło tylko dobro. Dziękuję za wszystkie łaski otrzymane dla siebie i całej rodziny.

Katarzyna
Katarzyna
2016-10-12 11:58

Święta Rito błagam cię o uproszenie łaski wyzdrowienia dla mojego męża Dariusza z ciężkiej choroby u Najświętszego Pana Jezusa Chrystusa. Módl się za niego i za całą rodzinę daj jemu mi i naszym synom wiarę i siłę w tych trudnych i ciężkich chwilach. Św.Rito módl się za nami.

Wioleta
Wioleta
2016-10-22 12:37

Św Rito błagam Cie o uproszenie łaski wyzdrowienia dla kolegi Arkadiusza, oraz poprawę relacji w mojej rodzinie które są dramatyczne. Św. Rito módl się za nami

Nieszczesliwiec
Nieszczesliwiec
2016-11-03 19:09

Prosze święta Rito pomoc mi oddzyskac moja ukochana dziewczynę tęsknię na nią bardzo .

Mika
Mika
2017-01-05 16:38

Swieta Rito, prosze cie zebym wygrała sprawę w sądzie, zeby uznali mi gwarancje telefonu, zeby mi ubezpieczyciel zwrocił wszystkie pieniadze z autokaska i zeby Mariusz oddał mi wszystkie pieniadze, błagam cie pomóz mi w tym wszystkim.

marek
marek
2017-01-24 14:44

Święta Rito błagam Cię dopomóż żeby mojej dziewczynie Joasi nie dokuczali jej rodzice i nie próbowali nas rozdzielić i żeby ona chciała się ze mną spotykać i zostać moją żoną. Proszę o to Ciebie.

Magdalena
Magdalena
2017-02-13 14:23

Święta Rito, proszę Cię o łaskę zgody w rodzinie i poprawienie relacji z matką i mężem.

182
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x