Nowenna do św. Rity

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja.

DZIEŃ PIERWSZY

Święta Rito, pobożne i miłe dziecko Pana, już jako młoda dziewczyna wsławiłaś się swą uczynnością, swą czystością serca i oddaniem twoim rodzicom. Wyproś wiele łask dla dzieci, dla ludzi młodych i dla całych rodzin. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DRUGI

Święta Rito, przepełniona łagodnością i miłością, zawsze potrafiłaś opiekować się biednymi i iść z pomocą chorym. Rozdawałaś chleb, roztaczałaś opiekę nad potrzebującymi, dzieliłaś się swą szlachetnością. Pomóż nam stać się dobrymi i uczynnymi wobec tych, którzy cierpią i potrzebują. Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ TRZECI

Święta Rito, ty która wiele wycierpiałaś od brutalnego i gwałtownego małżonka, potrafiłaś jednak pozostać mu wierna święcąc mu przykładem cierpliwości i łagodności. Twoja modlitwą sprawiłaś jego nawrócenie, jego poprawę, za twoja przyczyna stał się dobrym małżonkiem i przykładnym ojcem. Święta Rito, strzeż wszystkie rodziny. Wyproś małżonkom siłę i odwagę, aby potrafili żyć razem w pokoju, w miłości i w wierności. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ CZWARTY

Święta Rito, ty która swoja roztaczającą opieką, cierpliwością, ale i stanowczością, dawałaś swym synom dobry przykład na co dzień, pomóż i podtrzymuj rodziców w tej trudnej i ważnej rzeczy jaka jest wychowanie dzieci. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj dla mnie łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ PIĄTY

Święta Rito, która przeżyłaś ból po śmierci twojego małżonka i twoich dwóch synów, Ty, która poznałaś czym jest osamotnienie i pusty dom. Ty, która całkowicie poświeciłaś się modlitwie, opiece nad chorymi i biednymi. Módl się za tych, którzy ciężko doświadczają śmierci drogiej osoby, módl się za tych za tych, którzy nagle zostają sami po stracie bliskich… Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SZÓSTY

Święta Rito, pochyl się nad tymi, którzy cię wżywają nie wiedząc dokąd pójść, którzy są zmęczeni, zniechęceni, popadający w rozpacz. Wysłuchaj ich modlitw, użyj ich cierpieniom, wytrzyj ich łzy. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ SIÓDMY

Święta Rito, zawsze i we wszystkich okolicznościach twojego życia byłaś przykładem do naśladowania, przykładem pobożności i pokory, przykładem cierpliwości i dobroci. Pomóż nam być zawsze pokornymi wobec Boga, a uczynnymi wobec bliźniego. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ ÓSMY

Święta Rito, ożywiona wielka miłością do Chrystusa ukrzyżowanego i pragnąca ofiarować swe cierpienia do zbawienia dusz, doznałaś szczególnej łaski w dniu, gdy twoje czoło zostało okaleczone cierniem chrystusowej korony… Wyproś nam łaskę głębszego zrozumienia tej wysokiej ceny jaka jest krew wylana przez Jezusa Chrystusa, jakim jest ogrom jego miłości i ofiara jaka uczynił dla odkupienia naszych grzechów. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

DZIEŃ DZIEWIĄTY

Święta Rito, Ty, która rozmyślałaś nad słowami Jezusa, ty, która żywiłaś się Ewangelia, zaufałaś całkowicie boskiej Opatrzności. Kochałaś Boga i bliźniego. Wyproś dla nas wiarę żywą, silną nadzieje, i stale rosnącą dobroć. Święta Rito, Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (podaj łaskę, o którą się modlisz).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu…

Święta Rito, módl się za nami

Opt In Image
Wieści świętej Rity!

Bądź z nami w kontakcie! Już wkrótce powiadomimy Cię o nowych inicjatywach związanych ze świątą Ritą!

182
Dodaj komentarz

avatar
175 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
159 Autorzy
AniaVietDorotaEwaWierna Czcicielka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krystyna Dudek
Gość
Krystyna Dudek

św Rito błagam ratuj moją rodzinę Ty wiesz od czego wstaw się u Boga za nami Krystyna

Magda
Gość
Magda

Święta Rito, proszę o dar macierzyństwa. Magda

Mirka
Gość
Mirka

Magdo,bedzie dobrze,Pan Bog wyslucha Twej prosby,pros o dar macierzynstwa rowniez sw.Idziego i przeczytaj w internecie .o pasku sw.Dominika

Zbyszej
Gość
Zbyszej

Opiekuj sie mną i moja rodzina św.Rito

EWA
Gość
EWA

Sw Rito proszę o modlitwę za moja siostrę Agnieszke która jest chora na nowotwór błon brzusznych błagam Cie

E
Gość
E

Św Rito pomóż mi w moich kłopotach i nie opuszczaj mnie. Św Rito módl się za Nami Amen

Jagoda
Gość
Jagoda

Śwíęta Rito ratuj moje dziecko. Uproś u Pana naszego aby oddalił wszystkie troski, złe myśli z jego serca i duszy i aby znowu stał się wesołym i szczęśliwym chłopcem.

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Święta Rito, wstaw sie u naszego Pana o łaskę cudu uzdrowienia mojego kuzyna Szymona z tej strasznej choroby jaką jest chłoniak.
Lekarze nie dają już nadziei, ale Ty możesz mu pomóc, błagam Cie z całego serca wysłuchaj mej prośby. Bóg zapłać.

M k
Gość
M k

Błagam šw Rito ratuj mojego syna spraw aby rozstał się z człowiekiem z którym żyje wrócił do Pana Boga i założył normalną katolicką rodzinę z kobietą .Błagam kochana Św Rito nie zostawiaj mnie bez pomocy
Bóg zapłać.

Monika Gonda
Gość
Monika Gonda

Św Rito błagam uproś u Boga pojednanie z mężem, bardzo go kocham i nie chcę rozpadu małżeństwa. Proszę byśmy się pojednali.

Anna
Gość
Anna

Święta Rito wysłuchaj mojej prośby i wstaw się u Boga za mnie. Rozwiąż mój beznadziejny problem.

Andrzejewski
Gość
Andrzejewski

Święta Rito proszę wysłuchaj mojej prośby
Uproś boga by sprawił by ułożylo sie nam
z Natalka

kinga
Gość
kinga

św Rito błagam o wstawiennictwo w mojej sprawie. Ty wiesz i znasz moje serce i wiesz jak bardzo cierpię. zwróć serce mojego ukochanego ku mnie.

Aneta
Gość
Aneta

Swieta Roto, blagam, by tata wyzdrowisl i wrocil do domu, blagam..

EWKA
Gość
EWKA

$wièta Rito prosze o modlitwe w intencji mojej rodziny aby moj mąż zostawił swoją kochankę i do nas wrócił. Wlej w jego serce wielką miłość do mnie i syna. Wszystkich proszę o modlitwę BARDZO i z całego serca dziękuje

EWKA
Gość
EWKA

Sw Rito prosze wypros mi laske aby moj maz zostawil kochanke i do nas wrocil wiej w jego serce ogrom milosci do nas aby nie potrafil bez nas zyc bysmy byli nadal szczesliwa rodzina

Beata
Gość
Beata

Sw Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych prosze Cie wstaw sie za mna u Boga w wiadomej Ci intencji.

Danuta
Gość
Danuta

Św.Rito proszę Cię w intencji mojego syna. Błagam o jego uzdrowienie z choroby nerwowej. Twoja czcicielka.

beata
Gość
beata

Święta Rito wlej ogrom miłości do serca Ewelinki aby nie mogła żyć bez Kubusia i do niego wróciła błagam Cie wstaw się za nimi do Boga.

Aneta
Gość
Aneta

Swieta Rito prosze Cie o Łaske przemiany myśli i zachowania u Pawła aby zmieniał sie na lepszego człowiek i dla mnie

Święta Rito Prosze Cie o Łaske uzdrowienia relacji miedzy Pawłem a mna i pojednaj nas ze soba

Swieta Rito prosze Cie o beznadziejna prośbę aby Paweł odnowił kontakty ze mną na lepsze pisanie

Swieta Rito Módl sie za nami

Aneta
Gość
Aneta

Święta RITO PROSZE CIE O ŁASKE UZDROWIENIA RELACJI MIEDZY PAWŁEM A MNA I POJEDNANIE NAS ZE SOBA

SWIETA RITO PROSZE CIE O ŁASKE PRZEMIANY MYSLI I ZACHOWANIA U PAWŁA ABY ZMIENIAŁ SIE DLA MNIE

SWIETA RITO PROSZE CIE O PROSBE BEZNADZIEJNA O ODNOWIENIE KONTAKTOW PAWŁA DO MNIE Z LEPSZYM PISANIEM I CODZIENNYM PISANIEM NA LEPSZE

SWIETA RITO MODL SIE ZA NAMI